İşte Shiba Inu’nun ATH Yapacağı Tarih!

3.173

Shiba Inu (SHIB)‘nun düşük performansına rağmen, kripto para birimi analitik ve tahmin firmaları, ikinci en büyük meme coin projesinin hala bazı olumlu gelecek tahminlerine sahip olduğu belirtiliyor.

Telegaon’un Shiba Inu tahminleri

Kriptoarena.com olarak bildirildiği gibi; Kripto para birimlerinin fiyat seviyeleri ile ilgili tahminler yürüten ve Yapay Zeka kullanan bir kripto para araştırma firması Telegaon tarafından geçtiğimiz günlerde paylaşılan bir piyasa güncellemesine göre, SHIB biriminin fiyat seviyesinin 2050 yılına gelinene kadar 9,61 dolara kadar çıkabileceğini belirtiyor. Analitik firması, 2022 yılından 2050 yılına kadar SHIB için farklı fiyat tahminleri yapıyor. Telegaon firması fiyat tahminini üç kategoride gerçekleştiriyor. Bunlar: minimum, ortalama ve maksimum fiyat seviyeleri olarak belirleniyor. Bir sonraki Bitcoin yarılanmasından bir yıl sonra, 2025 yılına kadar Telegaon, SHIB’nin ATH’sine ulaşacağını öngörüyor.

Ortalama olarak, 2025 yılına gelindiğinde Shiba Inu için fiyat hedefi 0,001152 dolar olurken, maksimum fiyat hedefinin ise 0,0001928 dolar olarak belirlendiği bildiriliyor. Benzer şekilde, kripto para birimi araştırma firması, SHIB’nin 2030 yılına kadar ki dönemde ortalama fiyatının 0,000935 dolar, maksimum fiyat seviyesinin ise 0,00112 dolara ulaşmasını beklediğini belirtti. Telegaon, Shiba Inu’nun 2040 yılına kadar ATH’sine yeniden yükselmesini beklediğini çünkü ikinci en büyük meme coin’in toplam arzının yüzde 50’sini yakım işlemleri sonucunda piyasadan kaldırılması sonucunda gerçekleşeceğini belirtiyor:

2040 yılına kadar, piyasa eğilimine bağlı olarak ortalama SHIB fiyat seviyesinin 2,76 dolar olmasını bekleyebiliriz. Telegaon, meme coin projesi adına maksimum fiyat tahminimiz 2040 yılı itibariyle 4,15 dolar.

Meme coin, 2050 tarihine kadar zirvede yer alacak

Telegaon’un Shiba Inu için belirlediği en yüksek fiyat tahmini 2050 yılı için planlanıyor. SHIB’nin ortalama 7,89 dolara kadar yükselebileceğini, minimum fiyat hedefinin 5,42 dolar ve maksimum fiyat tahmininin de 9,61 dolar olarak belirlendiği açıklanıyor:

Maksimum fiyat seviyesinin 9.61 dolar civarında işlem görmesi bekleniyor. Kripto para tahmin şirketi olarak, 2050 yılında meydana gelecek herhangi bir boğa rallisi olması durumunda, Shiba Inu’nun fiyatı fırlayabilir ve fiyat tahminimizi aşabilir.

Sadece SHIB fiyat tahminleri yüzde garanti değil!

Tahmin şirketi Telegaon’un Shiba Inu için belirtiği fiyat tahminlerine tam anlamıyla güvenilmemesi gerektiğini, çünkü senesel olarak kripto para birimlerinde ne tarz olayların gerçekleşeceğinin bir kesinliği olmadığı belirtiliyor. Örneğin, Telegaon şirketinin bu yıl SHIB için belirlediği minimum fiyatı 0,00003158 dolar olarak tahmin ederken, artan enflasyon ve bazı kripto para projelerinde yaşanan büyük kayıpların da dahil olmak üzere birçok faktör sebebiyle meme coin’in tahmin edilen seviyenin çok altına düştüğü görülüyor.

Şu anda SHIB, ATH olan 0,000008616 dolar seviyesinin yüzde 90,6 oranında düşüşle 0.000008186 dolar fiyat seviyesinden işlem görmeye devam ediyor. Genel olarak kripto para birimleri tahmin platformu Telegaon, ATL’sinden bu zamana kadar yüzde 14443725,4 arttığını gösteren geçmiş performansı göz önüne alındığı zaman, Shiba Inu’yu iyi bir yatırım aracı olarak gördüklerini bildiriyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynak thecryptobasic
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku