Binance CEO’su Açıkladı: Ne Zaman Bitcoin Almalı?

393

Kripto para analistlerinin ve Bitcoin (BTC)takipçilerinin bir dip tahmin etmeye çalıştığı bir zamanda, Binance CEO’su “CZ”, Bitcoin’in dip seviyeleri hakkındaki fikrini takipçileriyle paylaştı. Binance CEO’su, “Bitcoin öldü” manşetleri olduğunda Bitcoin’in (BTC) dibe vurduğuna inanıyor. Bu nedenle, tarihsel olarak, böyle bir duygu var olduğunda, BCTsatın alan herkesin en fazla karı elde ettiğini söyledi.

Binance CEO’su Bitcoin için dip zamanını belirledi

Kriptoarena.com olarak da bildirdiğimiz gibi, BTC fiyatı, Kasım ayındaki tüm zamanların en yüksek seviyesinden bu yana yaklaşık yüzde 70 oranında düzeltme yaptı. Son zamanlarda Fed’in faiz artırımı, DeFi çöküşü ve likidite krizi BTC fiyatının 20.000 dolar seviyesinin altına düşmesine neden oldu . Binance CEO’su “CZ” 20 Haziran’daki bir tweet’te , genel “Bitcoin öldü” hissi sırasında BTC satın alan herkesin daha iyi yatırım getirisi sağladığını söyledi. Dahası, insanlar bir Bitcoin (BTC) geri tepmesi umudunu yitirdiğinde gerçek diptir. Bu seviyelerde BTC, mükemmel bir dip satın alma fırsatıdır. Ünlü CEO şunları söyledi:

Tarihsel olarak konuşursak, her “Bitcoin öldü” manşetlerinde BTC satın alsaydınız, iyi iş çıkardınız. Mantık: Umutlarını kaybettiklerinde, o zaman dibi işin içine girer.

Binance CEO'su Açıkladı: Ne Zaman Bitcoin Almalı?

Ancak Binance CEO’su, gelecek için bu stratejiyi veya herhangi bir stratejiyi önermediği konusunda da uyardı. Aslında, Bitcoin fiyatı 65.000 dolar seviyesinin üzerinde işlem gördüğünde, birçok kişi Bitcoin balonunun patlayacağını düşündü. Tarihsel olarak 2011, 2013, 2017 ve 2021-22 yıllarında spekülatif balonlar yaşandı. Şu anda, Bitcoin fiyatı 18 Haziran’da 17.708 dolara düşmesinden bu yana yaklaşık yüzde 15 artışla 19.986 dolardan işlem görüyor. Aslında, Digital Currency Group da dahil olmak üzere birçok kripto yatırımcısı ve şirketi , düşüşü fırsat bildiklerini dip olaraka belirledikleri seviyelerden  Bitcoin topladıklarını doğruladı.

Binance, BNB Akıllı Zincir Ağı Yükseltmesini Duyurdu

Kripto piyasası FUD’da olmaya devam ederken Binance, BNB Smart Chain (BEP20) Euler ağ yükseltmesi ve hard fork desteğini duyurdu . Yükseltmenin 22 Haziran saat 08:00 UTC’de blok yapmaya devam etmesi, özellikler ve hata düzeltmeleri getirmesi planlanıyor. Binance, BNB Akıllı Zincir (BEP20) ağında para yatırma ve çekme işlemlerinin askıya alınacağını bildirdi.

Binance CEO'su Açıkladı: Ne Zaman Bitcoin Almalı?

Ancak, BNB Akıllı Zincir (BEP20) ağındaki token’lerin ticareti etkilenmeyecektir. Ayrıca BNB Chain ile işbirliği içinde düzenlenecek bir program, kuluçka ve yatırım sağlayarak BNB Chain blockchain ağında merkeziyetsiz uygulamalar oluşturan geliştiricilere özel destek sağlamayı hedefliyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynak coingape
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku