featured

Binance, Kadena (KDA) İçin Ağ Yükseltmesini Destekleyecek!

Binance, Kadena (KDA) adlı altcoinin ağ yükseltmesini destekleyeceğini duyurdu, bu da KDA fiyatında %5 civarında bir yükselişe neden oldu.

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Dünyanın en büyük kripto para borsası olan Binance, günü altcoinlerle ilgili önemli bir duyuruyla başladı. Bu duyuruda, Binance’nin Kadena (KDA) adlı altcoinin ağ yükseltmesini destekleyeceği açıklandı.

Binance’nin resmi açıklamasına göre, “Binance, en iyi kullanıcı deneyimini sağlamak ve Kadena (KDA) ağ yükseltmesini desteklemek amacıyla yaklaşık olarak 06.03.2024 23:00 (UTC) tarihinden itibaren Kadena ağında token yatırma ve çekme işlemlerini askıya alacaktır. Ağ yükseltmesi yaklaşık olarak 07.03.2024 00:00’da (UTC) gerçekleşecek. Kadena ağındaki tokenlerin ticareti etkilenmeyecektir. Para yatırma ve çekme işlemleri, yükseltilmiş ağın stabil olduğu kabul edildikten sonra yeniden açılacaktır. Başka duyuru yapılmayacaktır.”

Binance’nin duyurusuyla birlikte, KDA fiyatı %5 civarında bir artış yaşadı. Bu, yatırımcıların Binance’nin destekleyici tutumuna olumlu tepki verdiğini gösteriyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Binance, Kadena (KDA) İçin Ağ Yükseltmesini Destekleyecek!