İmtiyaz Sahibi / Grantee

Teknoloji Arena Bilişim A.Ş.

Genel Yayın Yönetmeni / Editor in Chief

Serkan Aydın

Yayın Koordinatörü / Editorial Coordinator

Medine Şimşek

Editörler / Editors

Serkan Aydın

Yazılım Geliştirici / Software Developer

E-Posta / E-Mail

[email protected]

Telefon / Telephone

Reklam / Advertise

[email protected]

Basın Bültenleri / Press Releases

[email protected]

Yazılım / Software

WordPress

Tüm Haklar Saklıdır / All Rights Reserved

Yasal Uyarı: kriptoarena.com’da yayınlanan haber ve görseller kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Kriptoarena.com’da yayınlanan köşe yazılarının ve yorumların sorumluluğu yazarına aittir. Web sitemiz dışındaki farklı sitelere yönlendirilen linklerin içeriklerinden kriptoarena.com sorumlu tutulamaz.

Gizlilik İlkeleri / Privacy Policy

Copyright 2021 Kriptoarena.com tüm hakları saklıdır. – Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları kriptoarena.com’a aittir. kriptoarena.com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar kriptoarena.com’un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.

Kriptoarena.com’da harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. Kriptoarena.com’da hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku