Müjde: Doge, BTC ve ETH’den Sonra Sıra SHIB’de!

89

Kriptoarena.com olarak da bildirdiğimiz gibi, Florida merkezli Kilise, Nisan 2022’de Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH) ve Dogecoin (DOGE) dahil olmak üzere üç büyük kripto para biriminin kabul edildiğini duyurdu. Kilise, geçtiğimiz günlerde Shiba Inu token’lerini de bağış olarak kabul edeceğini açıkladı.

Shiba Inu (SHIB)’da listeye eklendi

İlk Miami Presbiteryen Kilisesi, geçen Ekim ayında kripto para birimlerini bağış olarak kabul eden Mississippi merkezli bir Kilisenin ardından kripto para birimlerini bağış olarak kabul eden ikinci Kilise oldu. Christian Transhümanist Derneği’nin kurucu başkanı Rev. Dr. Doge Christopher Benek, Shiba Inu’nun bağış olarak kabul edildiğini tweet yoluyla kamuoyuna duyurdu. Bu etkinlikte, Rev. Christopher Benek şunları söyledi:

Umudumuz, finansal eğitimimiz ve savunuculuğumuz aracılığıyla, hem Kilise içinde hem de dünyanın her yerinde insanlara cömert olmayı öğretebilmemizdir, böylece hepimiz her gün yalnızca iyi şeyler yapabiliriz. Yani, başka bir deyişle, bu nihai olarak hediyenin miktarıyla ilgili değil, arkasındaki niyetle ilgili.

Shiba Inu Benimsenmesi Hızla Artıyor! İşte detaylar

Rev. Benek, Florida merkezli Kilise’nin her yerde çok sayıda teknoloji şirketi ile çevrili olduğunu ortaya koyuyor. Bu nedenle, sadık ziyaretçilerin ve cemaatlerin çoğu kripto para birimleri ile etkileşime girdi ve alan hakkında bilgi edindi. Daha sonra bilgilerini bizimle (Kilise yönetimi) paylaştılar. Tartışma sırasında, bağışlarının bir parçası olarak kripto para birimlerini kabul etmesini istiyorlar. Sonunda Kilise yönetimi ikna oldu ve kripto paraları bağış olarak kabul etmeye karar verdi. Kilise, Miami’nin finans bölgesi Brickell Ave’nin kalbinde yer almaktadır. Kilise, katılımcılarının BTC, ETH, DOGE ve SHIB’de bağış yapma seçeneği ile hem yüz yüze hem de çevrimiçi hizmetler sunmaktadır.

Elon Musk kripto paraları Twitter’a entegre edecek

Meme Coin’lere olan ilgi artarken, yeni bir raporda, milyarder Tesla CEO’su Elon Musk’ın kriptonun Twitter’ın geleceğinde daha büyük bir rol oynamasını istediğini söylüyor. SpaceX CEO’su Perşembe günü şirketi olası satın alması sırasında Twitter çalışanlarıyla bir video görüşmesi yaptı. Musk, “bu noktada paranın temelde kripto olduğunu” ve Twitter’ın dijital ödemeleri içermesi gerektiğini savunuyor ve şunları söylüyor:

Ödemeleri Twitter’a entegre etmenin mantıklı olacağını düşünüyorum, böylece ileri geri para göndermek kolay olur. Ve kripto paranızın yanı sıra para biriminiz varsa. Esasen, ne zaman birileri onu faydalı bulursa… Haber, eğlence ve ödemeler bence üç kritik alan gibidir. Ama gerçekten, bu sadece bunun nasıl yapılacağını düşünmekle ilgili, Twitter’ı onsuz yaşayamayacağınız ve herkesin onu kullanmak isteyeceği kadar çekici hale getirmek.

Müjde: Doge, BTC ve ETH'den Sonra Sıra SHIB'de

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku