Shiba Inu Benimsenmesi Hızla Artıyor! İşte detaylar

63

Shiba Inu(SHIB) benimsenmesi hızla devam ediyor. Ripio App sonrası bir kuruluş daha SHIB’ı benimsediğini belirtiyor.

Urbana Play sunucusu: SHIB devrimdir

Kriptoarena.com olarak bildirdiğimiz gibi; Latin Amerika Arjantin merkezli işletmeler adına elektronik ödeme çözümleri sunan Bitcoin ve dijital ödeme şirketi Ripio App, Shiba Inu(SHIB)’yu en kısa süre içerisinde platformunda listelemeye hazırlandığı açıklıyor. Shiba Inu Topluluğu üyelerinin tweetlerinden birine yakın tarihte verilen yanıtta Ripio App, firmanın Shiba Inu Topluluğuna ilgili olduğunu ve yakında SHIB’yi listelerine ekleyeceklerini itiraf ediyor:

Çok yakında geliyor, bu topluluğu zaten seviyoruz.

Bildirilenlere göre, Arjantinli Top FM radyo istasyonu ‘Urbana Play’in sunucularından biri olan Julieta Schulkin, Urbana Play 104.3 FM’de yayınlanan “Mundo Tech” adlı programlarından birine ev sahipliği yaptığı esnada Ripio App’ten Shiba Inu adına desteklemesini istediğini duyurdu. Yayında şunları söylüyor:

SHIBArmy bir Dev, bu yüzden Ripio App’ın izni de olursa, topluluğa tüm Shiba Inu ekosistemini sergilemeyi çok isteriz. SHIB devrimdir.

Ripio App, Shiba Inu’yu platformunda listeler ise ilk Arjantin merkezli borsa olacağı belirtiliyor. Uygulamanın 1 milyondan fazla kayıtlı kullanıcısı olduğu belirtiliyor. Bu hareketin ardından, diğer Arjantin merkezli borsaların da daha sonra platformlarında meme coin projesini listelemek adına tetikleyici olabileceği belirtiliyor.

Shiba Inu(SHIB)’un benimsenmeler sonrası yükselişe geçebileceği belirtildi

Shiba Inu’nun resmi IRL iş ortağı John Richmond, lüks bir otelle işbirliği yapmayı düşündüklerini açıkladı. Yakın zamanda paylaşılan tweet’te, İtalya merkezli giyim markası olan John Richmond, Shiba Inu Topluluğu’ndan lüks bir otelle işbirliği konusundaki görüşlerini bildirmelerini istediğini ve bunun önemini dile getiriyor:

Geçtiğimiz yıl lüks oteller ve moda markalarını, evinize götürmek isteyeceğiniz mobilya markalarını, giysiler ve özel ürünler üzerindeki işbirliği planları yapmaya devam ediyor.

Tanınmış giyim markası John Richmond tarafından paylaşılan tweetlerin, lüks otellerle yaklaşmakta olan bir ortaklığa işaret ettiği belirtiliyor. Ancak, henüz ayrıntılı bir paylaşım yapılmadığı da bildiriliyor. Tam anlamıyla bir açıklama yapılmamasına rağmen, SHIB topluluğunun yüzde 99’u bu fikri ile ilgili düşüncelerini tweet altında yorum bölümünde desteklediklerini söylüyor. Welly ve John Richmond da dahil olmak üzere SHIB’nin resmi IRL iş ortakları ve diğer tanınmış markalarla anlaşmalarını daha da genişletmeye devam etmesi durumunda, Shiba Inu’nun uzun vadede katlanarak büyüyeceği belirtiliyor. Shiba Inu’nun, bu tarz ortaklıklarla devam ederse kesinlikle kamuoyunun dikkatini çekeceği ve yatırımcıların ilgisini çekmeye başlamakla birlikte kesinlikle bir yükselişe geçeceği bildiriliyor. Açıklanan gelişmelerin bu hızla devam etmesi halinde, Shiba Inu’nun geleceğinin parlak göründüğü açıklanıyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynak thecryptobasic
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku