İşte Ağustos Ayında Takibinizde Olması Gereken 4 Altcoin!

77

Kripto para piyasalarında dalgalanmalar devam ederken, kripto para piyasalarında genel olarak kırmızı renk hakim gözüküyor. Son günlerde hızla yükselen birkaç altcoin olsa da kripto para analistleri, Ağustos ayında bu 4 altcoin projesinin takibinizde olmasını öneriyor. Peki, bu 4 altcoin projesi hangileri? İşte detaylar…

Analist, listesinin ilk sırasına XRP ve MATIC’i ekledi!

Analistin listesinde birinci sıraya koyduğu ilk altcoin karşımıza Ripple (XRP) projesi olarak çıkıyor. Analiste göre XRP fiyatı, daha düşük seviyelere doğru ilerlediği için birikim aşamasında yoğun bir şekilde işlem görüyor. Öte yandan, sosyal katılımlar, son 90 günün en yüksek noktası olan 11.47 milyonu aşan çok yüksek bir seviyeye ulaştı. Son fiyat hareketi ile popüler kripto para birimi muhteşem yükseliş yaşadı ve Ethereum rakibi Cardano’yu kripto para sıralamalarında geride bıraktı.

XRP fiyatı önceden belirlenmiş direnç ve destek seviyeleri arasında dalgalanıyor ancak eğilimde ufak bir yükseliş gözüküyor. Bu nedenle, popüler kripto para biriminin yükselmesi ve önümüzdeki birkaç saat içinde ani direnci 0,4 dolardan belirlemesi bekleniyor. Fiyat düşüşü olasılığı azalmış gibi görünse de, düşüş baskısı da tamamen ortadan kalkmamış gibi görünüyor.

Bir diğer yandan analistin dikkat çektiği altcoin’ler arasında Poligon’da bulunuyor. Son günlerde MATIC fiyatı devasa bir şekilde yükseliyor ve bu nedenle Shiba INU & Best’ten sonra son zamanlarda en iyi 500 ETH balinasının elindeki ilk 3 kripto para arasında yer alıyor. Buna ek olarak, sosyal platformlarda son 90 günün en yüksek noktası olan 27.89 bin ile günlük zirvelere ulaştı ve toplam 1.18 milyon mention’a ulaştı.

İşte Ağustos Ayında Takibinizde Olması Gereken 4 Altcoin!

MATIC fiyatı, fiyatların kanalın orta bantlarından sıçradığı yükselen paralel bir kanal içinde dalgalı eğilim gösteriyor. Altcoin MATIC, bu seviyelerdeki düşüş baskısına büyük ölçüde direniyor ve bu nedenle kısa bir konsolidasyondan sonra yükselmesi bekleniyor. İlk hedef 1 doları geri almak ve haftalık işlemini 1,2 doların üzerinde kapatmak olacaktır.

Lider altcoin Ethereum’da listede!

Popüler kripto para analistine göre Ağustos ayında boğa eğilimi gösterebilecek altcoin’ler arasında Ethereum’da bulunuyor. Ethereum fiyatı, alt trend çizgisinden iyi bir şekilde toparlandı ve Goreli testnet birleştirmesinden önce büyük bir güç sergiledi. Sepoli test ağının başarısı varlığı bir dereceye kadar yükseltirken, Goreli test ağının da fiyatı büyük ölçüde artırması bekleniyor. Son olarak, Merge adı verilen PoW’dan PoS’a geçiş, daha sonra sağlam bir yükseliş trendini ateşleyebilir.

İşte Ağustos Ayında Takibinizde Olması Gereken 4 Altcoin!

ETH fiyatı yükselen üçgenin zirvesine yaklaşıyor ve bu nedenle fiyat 1750 dolara ulaştıktan sonra reddedilebilir. Bununla birlikte, fiyat 1700 doların üzerine çıkarsa, fiyat 1820 dolarlık Fibonacci seviyesinin üzerine çıkabilir. Aksi takdirde, lider altcoin aşağıda bozulursa, 1680 dolardan düşük seviyeleri tekrar test edebilir. Ancak Merge güncellemesi, fiyatı 2000 doların üzerine çıkarabilecek bir yükseliş olayı olarak görülüyor.

Öte yandan son fiyat hareketiyle BinanceCoin fiyatı yine 300 doların üzerine çıktı. BNB, simetrik üçgenin üst direncini kesti ve 320 doları kırdı. Burada fiyat, varlığı 310 dolar seviyelerine geri çekmeye zorlayan bir düşüş baskısı ile karşı karşıya. Bununla birlikte, boğalar güçlü duruyor ancak en erken hakimiyetlerini yeniden kazanacak gibi görünüyor.

İşte Ağustos Ayında Takibinizde Olması Gereken 4 Altcoin!

BNB fiyatının bir süreliğine iyi bir şekilde konsolide olması ve daha sonra 330 doların üzerindeki ani dirence yönelmesi bekleniyor. Fiyat bu seviyelerde düşüş baskısına dayanırsa, BNB fiyat rallisi, aylık işlemlerin sonunda 400 doların üzerindeki bir sonraki dirence doğru ince bir şekilde yükselebilir. Daha önce kriptoarena.com olarak bildirdiğimiz üzere BNB 311.06 dolardan işlem görüyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynak coinpedia
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku