Kötü Günler Geride mi Kaldı? Bitcoin Yükseliş Trendinde!

273

29 Temmuz tarihinde 24 bin dolarda bulunan önemli bir seviyeden reddedilmesinin ardından Bitcoin, fiyatı yükseliş hızını devam ettirmekte zorlanıyor. Yeni bir likidite ararken, lider kripto para biriminin 22 bin dolar ve 20 bin dolar seviyelerine yeniden gerilemesi bekleniyor.

Kanalın sunucusu ve kripto para analisti, Bitcoin için daha çok yükseliş öngörüyor

Tanınmış bir kripto para analistine göre, Bitcoin için en kötüsü geride kalmış gibi görünüyor olsada, yatırımcıların tüm riskleri göz önüne alarak önde gelen kripto para birimine geri döndüklerini belirtiyor. InvestAnswers sunucusu ve analist, yeni bir strateji oturumunda Bitcoin’in fiyat modeline bakıldığı zaman varlığın pozitif bir yükselişte olduğunu gösterdiğini vurguluyor.

Kripto para analisti ve InvestAnswers sayfasının sunucusuna göre, BTC daha yüksek ve daha yüksek dipler yapmaya devam ediyor. Sunucu fiyat hareketliliği konusunda yayında kendisine yöneltilen sorulara cevap veriyor:

Öncelikle küçük dibe vurdu, ancak 50 gün önce baktığı dar fiyat aralığı tablosu zikzaklar çizerek yukarı doğru ilerlemeye başladı. Neredeyse mükemmel, bu sebeple bir sonraki soru şu: nereye gitmeliyiz? Bilmiyorum ancak görünüşe göre birçok dipten satın alımlar görülüyor. Bu nedenle, bu formasyona sahibiz ve genellikle fiyatta kırılma yaşanana kadar çok, çok yükseliş yaşanacağını belirten bir formasyondur.

‘’BTC’de dip bölgesinin içerisindeyiz’’

Soruların ardından kripto para birimi yatırımcısı Washigorira’dan, Bitcoin’in zaten dip noktasına ulaştığını öne sürdüğü bir grafik gösteriliyor. Analist bu çizelgeyi gerçek anlamda takip ettiğini çünkü bazı önemli faktörlere dayanarak tarihsel taban alanına ulaşıldığını gösterdiğini belirtiyor. Kriptoarena.com olarak bildirdiğimiz gibi; Lider kripto para birimi BTC düşüşleri ve 200 haftalık hareketli (MA) ortalamasını test etti.

Kripto para analisti, bu durumun Cedar Creek Bollinger Band Osilatörü (CCT BBO) olduğunu ve normalde sıfır seviyesinin altında bulunmasından iyi bir işaret olduğunu belirtiyor. CCT BBO, Steve Karnish tarafından oluşturulduğu ve bu bağlamda bakıldığında BTC ile iyi çalıştığı bildirilmektedir. Son olarak yükseliş noktaların üzerinden geçen kırmızı çizgiler dikkat çekti. Washigorira tarafından paylaşılan grafikte yer alan bilgilerin ise önemli ancak küçük işaretlerden biri olduğu, ancak işlerin ne kadar net göründüğünün başka bir örneği olarak ele alındığı söyleniyor:

BTC için ilerlerken dibin içeride olduğu oldukça açık görünüyor, bu yüzden geçtiğimiz hafta söylediğim gibi 12 bin dolar seviyesini bekleyenleriniz nefesinizi tutmayın.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynak coinpedia
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku