Devlerin Fiyat Tahmini: Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), Ripple (XRP)!

904

Lider kripto para birimi Bitcoin (BTC) fiyatı, alıcıların tarihsel olarak güçlü bir destek seviyesini yeniden test ettikten sonra devreye girmesiyle satıcılara esneklik gösterdi. Bu gelişme lider altcoin Ethereum (ETH), Ripple (CRP) ve diğer altcoin projelerinin erken bir ralliyi tetiklemesine neden oldu.

Bitcoin (BTC)

Bitcoin fiyatı, likidite toplamak için düşüş yaşamaya ilgi gösteriyor ve 22.584 dolarda eşit en düşük seviyelerin altında duruyor. Bu hareket, bir sonraki trendin tersine döneceğine işaret edecek bir piyasa manipülasyonu olacak. Sonuç olarak, yatırımcılar BTC’nin bir saatlik fiyat verimsizliğine, yani Adil Değer Boşluğuna (FVG) geçişi tetiklemesini bekleyebilirler.

Bitcoin

Ayrıca bu hareket, bir çok likiditenin satış-stop şeklinde durduğu 20,737 dolara bir çöküşü daha da tetikleyebilir. Bu kısa vadeli hareket her iki taraftaki likiditeyi temizleme sözü verirken , BTC 25.000 dolar seviyesini bir destek tabanına çevirdikten sonra başka bir yükseliş trendinin onaylanmasının nihai sonucu gelecek. Öte yandan, Bitcoin fiyatı 19.000 dolar destek seviyesinin altına yakın bir günlük mum çubuğu üretirse, yükseliş tezini geçersiz kılacaktır ve potansiyel olarak 13.000 dolara bir çöküşü tetikleyecektir.

Ethereum (ETH)

Ethereum (ETH) fiyatı 1.730 dolar direnç seviyesinde reddedildi ve yüzde 9 düşerek 1.557 dolara geçici bir düşüş sağladı. Aşağı yönde daha fazla hareket mümkün olsa da, burada bir geri dönüş, dört saatlik fiyat verimsizliği, diğer adıyla FVG’yi 1.470 dolarda tahsil edilmeden bırakacaktır. Bu nedenle, aşırı istekli yatırımcıların devam eden satış konusunda dikkatli olmaları gerekir, çünkü burada bir tersine dönüş bu yatırımcıları hazırlıksız yakalayabilir.

bitcoin

Öte yandan, 1.228 dolar destek seviyesinin kırılması, Ethereum fiyatı için yükseliş dönüş tezini geçersiz kılacak ve 1.080 dolar ve 887 dolar bariyerlerine bir çöküşü tetikleyecektir.

Ripple (XRP)

Ripple (XRP) fiyatı 0,381 dolarlık engeli aştı ancak ivmeyi koruyamadı . Kriptoarena.com olarka da bildiridğimiz gibi, satın alma baskısının olmaması, son üç gün içinde XRP fiyatını yüzde 11 düşüren bir tersine dönüşe yol açtı. İleriye dönük olarak, 0,359 dolar veya 0,349 dolarlık engellerin süpürülmesi, 0,381 dolar seviyesini geri almaya çalışan bir yükselişi tetikleyebilir. Başarılı olursa, havale token’i XRP fiyatı 0,439 dolarlık engeli tekrar ziyaret edebilir.

bitcoin

Ripple fiyatı için yükseliş görünümünden bağımsız olarak, 0,340 dolar destek seviyesinin bir direnç bariyerine çevrilmesi, yükseliş tezini geçersiz kılacak ve potansiyel olarak 0,326 ve 0,309 dolar destek seviyelerinde bir çöküşü tetikleyecektir.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynak fxstreet
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku