Cardano Kritik Bir Dönüm Noktasına Ulaştı! İlgi Artıyor!

26

Popüler kripto para birimi Cardano (ADA) topluluğu, mevcut piyasa koşullarının ortasında yeni bir yükseliş dönüm noktasına tanık oldu. Çok sayıda satışa yol açan ve  bir FUD dalgası yaratan ayı piyasasına rağmen, ADA cüzdan adreslerinin sayısı yeni bir seviyeye yükseldikçe Cardano ekosisteminin kullanıcı tabanı daha da  büyüyor.

Cüzdan adreslerindeki artış, ADA’ya olan ilginin arttığını gösteriyor

Cardano (ADA)’yı tutan cüzdan adreslerinin toplam sayısı, aylarca süren istikrarlı bir düşüşün ardından 3,5 milyon işaretinin üzerine çıktı ve şuan 3,7 milyon seviyelerinde. 3,7 milyon adresten yaklaşık 255 adres, 10 milyon doların üzerinde bir bakiye değerinde ADA token’e sahipken, 1.408 adresin bakiyesi 1 milyon dolardan fazla ADA’ya sahiptir. 1 dolar ve üzeri ADA değeri olan adresler 3,1 milyonun biraz üzerindedir. Bu yılın Mart ayında, ADA adreslerinin sayısı benzer bir değere yükseldi ve ADA, şu anda baskın olan kripto kışının en soğuk dokunuşlarından önce 0.8 dolar bölgesi etrafında konsolide olurken yaklaşık 3.4 milyon değerine ulaştı.

caradano

ADA’nın 1 dolar değerine ulaştığı ve bunun biraz üzerinde işlem gördüğü Nisan ayında, adreslerin sayısı tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 5,2 milyona yükseldi ve ayı 0,75 dolar seviyelerinden kapatmayı başardı. O zamandan beri, ayılar piyasaların kontrolünü ele geçirdiği için metrikte önemli bir düşüş oldu. Yeni zirve, özellikle piyasaların yavaş ama aktif bir toparlanmanın 1 dolar seviyelerine ulaştığı bir noktada, varlığa olan ilginin yenilendiğini gösteriyor.

Cardano topluluğu, Vasil Hard Fork iyileştirmelerini bekliyor

ADA, şuan itibari ile son 24 saatte yaklaşık yüzde 1’lik bir artış görerek diğer piyasalarla birlikte fiyat hareketlerinde iyileşme gösteriyor. ADA’nın şu anki 0,5118 dolar olan fiyatı, Kriptoarena.com olarak da bildirdiğimiz gibi, varlığın 2 Eylül 2021’de ulaştığı tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 3,10 doların henüz çok altında. Bununla birlikte, bu yıl 0,41 dolarlık en düşük noktasına düştüğünden beri, varlık 0,5 dolarlık bölgede destek bulma girişimi ile geri dönüş yapıyor. Ayılardan bir miktar dirençle karşılaşmasına rağmen, ADA bir süredir bu bölgede sabit kaldı ve piyasalar bu konsolidasyon dönemini geçtikten sonra kırılmayı planlıyor.

cardano

Cardano’nun merakla beklenen ve takip edilen yükseltmesi Vasil Hard Fork’un gecikme haberi, ADA’nın fiyat hareketine hafif bir darbe vurmuş olsa da, Cardano topluluğunun çoğunluğu, ağ yükseltmesinin vaat ettiği gelişmiş ölçeklenebilirlik ve birlikte çalışabilirliği öngördüklerinden, olumlu duygularını kaybetmediler.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynak zycrypto
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku