Açıklandı: İşte BTC, ETH ve BNB İçin Al-Sat Seviyeleri!

25

Kripto para piyasalarında fiyat dalgalanmaları devam ederken analistler, BTC, ETH ve BNB için al-sat seviyelerini açıklıyorlar. Bitcoin fiyatı hala 22.500 dolar desteğinin üzerinde, Ethereum 1.650 dolar seviyesi yakınında konsolide oluyor, BNB yüzde 2’nin üzerinde yükseliş yaşarken, diğer altcoin’lerde de fiyatlarda dalgalanmalar devam ediyor. Kriptoarena.com olarak analistler tarafından belirtilen al-sat seviyelerini sizlere aktarıyoruz.

BTC fiyatı hangi yönde hareket edecek?

Lider kripto para birimi Bitcoin (BTC) fiyatı yükseldi ve 23.200 dolar fiyat seviyesini kırdı. Ancak 23.500 dolarda yer alan direncini kırmak adına mücadele etmesinin ardından düzeltme yaşadı. BTC şu anda 22,837 dolar fiyat seviyesinde işlem görmeye devam ediyor. Benzer şekilde, birçok altcoin projesinde ise daha fazla yükseliş bekleniyor. ETH 1.650 dolar seviyesinin üzerine kadar çıktı ve 1.680 dolar yakınında dirençle karşı karşıya. XRP 0,388 dolar seviyesine ulaşmak adına mücadele ederken, ADA 0,50 dolar pivot bölgesinin üzerinde konsolide oluyor.

22.500 dolar seviyesine yakın işlem görmesinin ardından BTC fiyatı destek buldu. Destek bölgesinden sonra BTC’nin 23 bin doların üzerinde bir toparlanma dalgası başlattığı görüldü. 23.200 dolarda yer alan direnç bölgesinin üzerinde bir kırılma gerçekleşti. Boğaların 23.500 dolarda yer alan direnç bölgesini aşabilmek adına mücadele ettiği görüldü. Bir sonraki 22.500 dolarda ki büyük destek bölgesinin yakınında ve analistler, bu seviye altında 22 bin doları test edebileceğini söylüyor. Yukarı yönde, ani bir dirensin ise 23.500 dolar seviyesinin yakınında olduğu görülürken, bu seviyenin üzerinde net bir hareketin, istikrarlı bir yükseliş hareketini tetikleyebileceği belirtiliyor.

Ethereum ve BNB direnç seviyelerini aştı

Lider altcoin Ethereum fiyatı 1.600 dolar ve 1.620 dolarda yer alan direnç seviyelerinin üzerinde işlem görmeye devam ediyor. ETH, 1.650 dolarda yer alan direnç seviyesini aştı, ancak şu anda 1.680 dolar yakınında yer alan dirençle karşı karşıya. Bir sonraki kilit direnç, 1.720 dolar seviyesinin yakınında yer laıyor ve analistler bunun üzerinde fiyat yükseliş ivmesi kazanabileceğini öngörüyor. Aşağı yönde, ilk destek ise 1.600 dolar fiyat seviyesinin yakınında yer alıyor. Bir sonraki büyük destek 1.550 dolar bölgesinin yakınında ve bu seviyenin altında fiyat 1.500 dolara kadar gerileyebileceği söyleniyor.

Hem kripto para borsası Binance’in altcoin projesi hem de BNB Smart Chain’in (BSC) yerel kripto para birimi olan BNB, son 7 günde yüzde 10’un üzerinde yükseliş gerçekleştirdi. Yükselişin ardından 295 dolar direncinin üzerinde net bir hareketlilik yaşadı. Fiyat seviyesinin 300 doların üzerine çıktığı ve 312 dolar seviyesine doğru yükselmeye devam edebileceği belirtiliyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynak cryptonews
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku