Kripto Araştırma Firması Açıkladı: Shiba Inu 40X Yapacak!

1.778

Genel kripto para piyasası, devasa bir düşüşün ardından şimdi 1 trilyon dolarlık piyasa kapitalizasyonunu geri almaya yaklaşıyor. Kripto para birimlerinin artık daha yeşil rakamlara dönerek yükselişe geçmesi, sektörde sayısız tahmin, tez ve düşünce alışverişini ortaya çıkıyor. Buradaki en ilgi odağı olan altcoin projelerinden bir ise Shiba Inu (SHIB) olarak öne çıkıyor.

Shiba Inu için boğa koşusu hala mümkün mü?

Meme kripto para birimi Shiba Inu (SHIB)’nun yükselişi adına, geliştiriciler tarafından yapılan açıklamalar ve analist görüşleri son zamanlarda internette sıkça paylaşılıyor. Yatırımcıların büyük bir kısmı SHIB fiyatının gelecekteki beklentileri konusunda hala iyimser. Yatırımcıların belirli bir bölümü, geliştiricilerin SHIB token’lerinin yakılmasıyla ilgili yaptığı açıklamaya karşı çıkıyor. Bir kripto araştırma firması tarafından yapılan Shiba Inu tahmini , topluluğun dikkatini çekti. Kriptoarena.com olarak bildirdiğimiz gibi; Firma , SHIB’nin 2050 yılına kadar maksimum 9,61 dolara ulaşmasını bekliyor.

Ayrıntılı analizden öğrenilen SHIB’nin, Bitcoin’in yarılanmasının ardından 2025 yılına kadar yeni bir ATH’ye ulaşması bekleniyor. Analistler Shiba Inu’nun 2040 yılına kadar yeni bir ATH’ye ulaşmasını bekliyorlar. Çünkü köpek temalı meme kripto para arzının yüzde 50’sini yapılan yakımlarla kaybedebilir. Bununla birlikte, herhangi bir SHIB sahibi için bu tahminlerin gerçekleşmesi çok zor çünkü 9 dolarlık hedefe ulaşmak on yıllarca zaman alacak. Shiba Inu’nun bu süre içinde sonsuz sayıda olaya maruz kalacağından, işlerin aynı şekilde gelişmesini bekleyemeyiz. Örneğin, Shytoshi Kusama, ayı piyasasının satın almak veya yakmak için en iyi fırsatı açtığını belirtti. Bunun gibi yeni birçok gelişme yaşanacaktır.

SHIB yakımları istenilen etkiyi gösteremiyor

Shiba Inu geliştirme ekibinden bilinen bir kişi tarafından yapılan açıklama, SHIB yatırımcılarını oldukça kızdırmışa benziyor. Yatırımcılar, yakım platformunu, yanma girişimlerinin yeterli olmaması nedeniyle eleştiriyorlar. Yakım olaylarından bahsetmişken, 410.369.970,331.037, Shiba Inu ilk arzdan şimdiye kadar yakılan toplam miktar olarak bildiriliyor.. Shibburn’e göre, son 24 saatteki yakım oranı  yüzde +162.98 ‘e ulaştı ve sayı 220.985,769 SHIB oldu.

Gelişimeler ve özellikle de yakım olayları fiyat açısından şimdilik beklenen etkiyi göstermiyor. Meme kripto para biriminin fiyatı, daha uzun bir zaman diliminin sonunda daha yüksek seviyelere çıkabilir. Üstelik Shiba Inu, ilk 100 ETH balinasının cüzdanlarında tuttuğu en büyük token’lardan biri. Bu durum, piyasalardaki aşırı volatil hareketler sırasında meme coin projesi SHIB fiyatının diğer altcoin projelerine nazaran daha stabil kalmasını sağlayabilir.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynak coinpedia
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku