Usta İsim Açıkladı: Bu Büyük Altcoin Listeden Çıkartılabilir!

100

Kripto Youtube hesabı Coin Bureau’nun sunucusu, ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’nun (SEC) geçen hafta kripto varlığına olası menkul kıymetler kanunu ihlalleri üzerine bir soruşturma başlatmasının ardından, dünyanın en büyük kripto para borsalarından Binance’nin altcin projesi Binance Coin (BNB)’e ne olabileceği konusunda düşüncelerini paylaştı. Kriptoarena.com olarak da bildirdiğimiz gibi,  SEC, bu ayın başlarında, BNB’nin 2017 ilk altcoinarzının menkul kıymetler yasalarını ihlal edip etmediğini belirlemek için Binance’i araştıracaklarını duyurdu. İşte detaylar…

Bu altcoin listeden çıkarılacak mı?

Guy takma adıyla bilinen kripto para analisti, yeni bir video paylaşımında 2.07 milyon YouTube abonesine, BNB için en kötü senaryonun bu yıl Binance.US’tan listeden çıkarılabileceğini söylüyor. Ancak ünlü analist Guy, ABD’deki bir listeden çıkarmanın, işlem hacminin çoğu uluslararası düzeyde gerçekleştiğinden, altcoin fiyatını büyük olasılıkla etkilemeyeceğini de sözlerine ekliyor ve şunları belirtiyor:

En kötü durumda, BNB’nin Binance ABD listesinden çıkarılması mümkündür, ancak BNB’nin ticaret hacminin çoğunun Binance’in uluslararası versiyonunda ve Amerika Birleşik Devletleri dışındaki diğer borsalarda gerçekleştiği göz önüne alındığında, bunun çok da büyük bir etkisi olması pek olası değildir. BNB fiyatına göre… Binance’in, borsanın bu günlerde ne kadar kazandığına bağlı olarak, BNB ICO’su (ilk kripto para arzı) üzerinden SEC’e küçük bir para cezası ödemesi mümkün. Mesele şu ki, bu anlaşma BNB’nin bir menkul kıymet olduğu ve ABD borsalarında listelenemeyeceğine dair bir madde ile gelebilir.

altcoin

Usta isim,  Binance’in artan merkeziyetsizliği nedeniyle SEC’i, BNB’nin artık bir menkul kıymet olmadığına ikna etmeye çalışabileceğini söylüyor ve şöyle devam ediyor:

Alternatif olarak Binance, SEC’i, BNB’nin ilk yıllarında bir menkul kıymet olmasına rağmen, o zamandan beri yeterince merkeziyetsizhale geldiğine ikna etmeyi başarabilir… Şimdi Binance’in düştüğü yol buysa, ben şahsen bunun başarılı olmayacağını düşünüyorum. Diğer vakalara dayanarak, SEC kesinlikle Binance ekibinin BNB arzının bu kadar büyük bir kısmını elinde tutmasını sevmiyor.

BNB fiyatı teknik analiz

Ayılar pozisyonlarını kapatmak için acele ederse, kısa bir sıkışıklığa neden olabilir ve BNB/USDT çiftini 20 günlük EMA’ya (251 dolar) doğru itebilir. Boğalar bu engeli aşarsa, parite 50 günlük SMA’ya (297 dolar) yükselebilir. Bu varsayımın aksine, fiyat mevcut seviyeden düşerse ve 211 doların altına inerse, ayıların küçük rallilerde satış yaptığı anlamına gelir. Ayılar daha sonra pariteyi 183 doların altına düşürmeye ve düşüş trendini sürdürmeye çalışacak.

altcoin

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynak dailyhodl
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku