Santiment Açıkladı: Balinalar Bu Altcoin İçin Geliyor!
Santiment Açıkladı: Balinalar Bu Altcoin İçin Geliyor!

Santiment Açıkladı: Balinalar Bu Altcoin İçin Geliyor!

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kripto para analiz firması Santiment, yakın zamanlı açıklamalarında bir altcoin projesinin büyük balinaların saldırısına uğradığını açıkladı. Santiment verilerine göre bu altcoin, yakın zamanlı bir yükseliş ile balina istilasını taçlandırabilir! İşte detaylar…

Santiment verileri bu altcoin için yüklü balina alımlarına işaret ediyor!

Kripto para analiz firması Santiment, yakın zamanlı açıklamalarında bir altcoin için kritik seviyelere işaret etti. Santiment verileri, balina işlemlerinin bir Ethereum (ETH) tabanlı altcoin olan Render Token (RNDR) için yükseldiğini ve rallisinin bitmeyebileceğini söylüyor. Piyasa istihbarat firması, popüler proje Render Token’ın (RNDR) hem yüksek balina işlemleri hem de cüzdan adreslerinin sayısında bir artış yaşadığını aktarıyor.

En Büyük 5.000 Balina, Bu Altcoin'den Satın Alıyor!

Santiment’e göre, Render için balina işlemleri bu ay üçüncü en yüksek seviyesine yükseliyor ve bu da bazı yatırımcıların kâr için satış yaptığını gösteriyor. Bununla birlikte Santiment, balina işlemlerindeki önceki artışların o sırada devam eden rallileri bitirmekle sonuçlanmadığını aktarıyor. Santiment’in sözleri şu şekilde:

Balina işlemlerinin geçtiğimiz ayın en yüksek üçüncü gününe yükselmiş olması konusunda ihtiyatlı olmamız gerekiyor, bu da genellikle bir miktar kâr elde edildiğinin işaretidir. Ancak, bu büyüklükteki önceki iki 100.000 dolar+ balina artışında (aşağıda kırmızı renkte) fiyatların yükselmeye devam ettiğini görüyoruz.

Santiment’e göre, Render Token’ın değerinin artmaya devam edebileceğinin önemli bir göstergesi, RNDR’ı tutan adres sayısının artması olarak açıklanıyor. Santiment’in aktardığı sözler şu şekilde:

Bu rallinin sona ermediği teorisini destekleyecek şekilde, köpekbalığı ve balina RNDR adreslerinin adres sayısı bakımından nasıl yükselmeye devam ettiğine bakın. 1 milyon ila 10 milyon RNDR tutan cüzdanları temsil eden bronz çizgi özellikle hızla artıyor. Bu tür doksan adres, varlığın tarihindeki en yüksek sayıdır. Balinalar kâr elde ediyor olsaydı, bu adres sayıları muhtemelen artmaya devam etmezdi.

Render Token (RNDR) ve fiyat durumu

Render Token (RNDR), Ethereum blockchain’i üzerinde oluşturulmuş, dağıtık bir GPU oluşturma ağıdır. GPU yani grafik işlem birimi gücüne ihtiyaç duyanlar ile yüksek grafik işlem gücüne sahip olanları buluşturmayı amaçladığını belirten bir projedir. Proje, Ethereum ağıının güvenliğini ve birlikte çalışabilirliğini kullanıyor. Bununla beraber son haftalarda oldukça popülerleşen altcoin projesi, son 14 günlük süreçte yüzde 60’ın üzerinde değer kazandı. Anlık olarak popüler altcoin projesi, 2.72 dolar seviyesinden işlem görüyor ve 994 milyon dolarlık piyasa değerine sahip bulunuyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Santiment Açıkladı: Balinalar Bu Altcoin İçin Geliyor!