Akıllı Para Seçti: Bu Altcoin Balina Akınına Uğradı!
Akıllı Para Seçti: Bu Altcoin Balina Akınına Uğradı!

Akıllı Para Seçti: Bu Altcoin Balina Akınına Uğradı!

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ethereum katili ve alternatifi olarak popüler olan Cardano, blockchain’indeki büyük cüzdan yatırımcılarının faaliyetlerinde bir artışa tanık oldu. Balina aktivitesi tipik olarak bir geri çekilme veya düzeltme ile ilişkilendirilirken, ADA’daki son yükseliş trendi bunun altcoin fiyatı için bir katalizör olabileceğine işaret ediyor! İşte detaylar…

Cardano (ADA) için balina aktivitesi yükseliyor! Peki, bu ne anlama geliyor?

Kriptoarena.com olarak aktardığımız üzere kripto para piyasası son günlerde altcoin’lerin yükselişine tanık oluyor. Uzmanlar, IntoTheBlock’un verilerine dayanarak Cardano blockchain’indeki büyük hacimli işlemlerde bir artış olduğunu belirtti. Firmanın verilerine göre, büyük hacimli işlemler son 24 saat içinde 4.730 ile yedi günün zirvesine ulaştı.

Uzmanlar tipik olarak balina faaliyetlerini ve işlemlerini bir varlıktaki geri çekilme veya düzeltme ile ilişkilendirirken, varlığın fiyatında bir ralli eşlik ettiğinde, yükseliş katalizörü olarak hareket edebilir. Faaliyetlerdeki artış balinalar, kurumsal yatırımcılar ve büyük hacimli oyuncuların Ethereum katili ADA’nın yükseliş potansiyelinden faydalanmasıyla ilişkilendiriliyor.

İlginç bir şekilde, balina birikimi Cardano fiyatı için yükseliş tezini destekleyen bir başka metriktir. Geçtiğimiz 30 gün içinde, 1 milyon ila 10 milyon ADA tutan balinalar 150 milyon ADA coin’i daha toplayarak portföylerine ekledi. Uzmanlara göre, balinalar tarafından biriktirme, bir varlık için yükseliş işaretidir ve büyük cüzdan yatırımcılarının varlığa olan güvenini gösterir.

Popüler altcoin Cardano (ADA) yükseliş trendinde!

Ethereum katili altcoin şu anda yükseliş trendinde ve geçtiğimiz hafta sahiplerine yaklaşık yüzde 20 kazanç sağladı. Analistler, chain üzerindeki yükseliş ölçümlerinin desteğiyle ADA fiyat rallisinin devam edeceğini tahmin ediyor. Uzmanlar, Cardano fiyatında yüzde 44’lük bir kırılma öngörerek ADA fiyat grafiğinde ters bir baş ve omuz formasyonu belirledi. Bu formasyon, bir varlıkta düşüş eğiliminden yükseliş eğilimine dönüşü öngören en güvenilir teknik göstergelerden biri olarak kabul edilir.

Aşağıdaki fiyat grafiğinde görüldüğü gibi, Twitter’dan paylaşımlarda bulunan Ali_charts isimli popüler analist, başı 0,2410 dolar ve omuzları 0,29 dolar, solu yaklaşık 0,31 dolar olarak belirledi. 0,41 dolarlık boyun çizgisi, altcoin’in 0,61 dolarlık yükseliş hedefine doğru yüzde 44’lük bir yükselişe tanıklık etmek için üstesinden gelmesi gereken bir direnç görevi görüyor.

Cardano’nun son yükseliş trendi, balina faaliyetlerinden ve büyük cüzdan yatırımcılarının birikiminden güç aldı. Sürekli bir yükseliş trendi altcoin’i 0,61 dolarlık hedefine ulaştırabilir. Omuz seviyesinin altına, 0,31 dolara bir düşüş, uzmanın yükseliş tezini geçersiz kılabilir. Anlık olarak Cardano (ADA) fiyatı, 0,452322 dolardan işlem görüyor. Son bir haftalık süreç içerisinde ise yüzde 17 değer kazandı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Akıllı Para Seçti: Bu Altcoin Balina Akınına Uğradı!