Polygon CEO'su Açıkladı: Ortaklığımız Benimsenmeyi Artıracak!
Polygon CEO'su Açıkladı: Ortaklığımız Benimsenmeyi Artıracak!

Polygon Kurucu Ortağı Açıkladı: Bu Ortaklık Kripto Para Benimsenmesini Artıracak!

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Polygon kurucu ortağı Sandeep Nailwal, yakın zamanlı açıklamalarında Web3 dünyasına ve yeni altcoin ortaklıklarına değindi. Ünlü isim yaptığı açıklamalarda, Polygon ve ImmutableX ortaklığının kripto para benimsenmesini artıracağını ve Web3 oyunlarının gelişimini ön plana çıkaracağını aktardı! İşte detaylar…

Polygon kurucu ortağı Sandeep Nailwal, Polygon ve Web3’ün benimsenme oranlarını artıracağına inanıyor

Polygon’un kurucu ortağı Sandeep Nailwal, Web3 oyunlarının nihayetinde ana akım kripto para biriminin benimsenmesinin en büyük itici güçlerinden biri olacağına inanıyor. Reddit topluluğundaki Bana Her Şeyi Sor (AMA) oturumu sırasında Nailwal’a işlemler ve ödemelerin ötesinde blockchain için gerçek dünyadaki kullanım durumları soruldu. Nailwal yanıt olarak, “Bence Web3 oyunları, kripto para birimleri için en büyük ölçek büyütme fırsatı” dedi ve şu sözleri aktardı:

Önümüzdeki 6-18 ay içinde Web3’e gelecek olan bazı üst düzey oyunlar var. Bunlardan herhangi birinin kitlesel kripto benimsemesini kırıp kıramayacağını görmek büyüleyici olacak. Sadece geçen yıl Web3 oyunlarına 2 milyar doların üzerinde yatırım yapıldı. Polygon, Immutable X gibi ekosistem oyuncularıyla ortak olarak, finanse edilen oyunların en büyük pazar payını ele geçirdi.


Kriptoarena.com olarak aktardığımız üzere Polygon ve Immutable X, geçtiğimiz Mart ayında Polygon’un Ethereum Sanal Makinesi (EVM) ile uyumlu zk-rollup teknolojisini kullanarak ölçeklenebilir bir oyun blockchain’i oluşturmak için güçlerini birleştirdi. Ağın önümüzdeki aylarda faaliyete geçmesi ve blockchain oyunlarını daha hızlı ve daha verimli hale getirmesi bekleniyor. Nailwal’ın Web3 oyunlarının kripto para biriminin benimsenmesini sağlama potansiyeline olan inancı, oyun ekosisteminde dijital varlıkların kullanımını teşvik eden ilgi çekici ve sürükleyici deneyimler sunma becerilerinden kaynaklanıyor. Uzman isme göre daha fazla oyuncu blockchain destekli oyunları benimsedikçe, kripto para birimlerine olan talebin ve bunların oyun ekonomilerine entegrasyonunun önemli ölçüde artması bekleniyor.

Sandeep Nailwal: Polygon ve Immutable X ortaklığı, Web3 oyunlarının gelişimine büyük katkı sağlayacak

Web3 oyunları, oyuncuların oyun içi varlıklarına gerçekten sahip olmaları için benzersiz fırsatlar sunarak dijital öğeleri güvenli ve şeffaf bir şekilde satın almalarını, satmalarını ve takas etmelerini sağlar. Bu merkeziyetsiz yapı sadece oyuncuları güçlendirmekle kalmıyor, aynı zamanda kripto para birimleri için de cazip bir kullanım alanı sunuyor.

Polygon Metrikleri İyileşiyor, Rekor Geldi! İşte Detaylar

Polygon ve Immutable X arasındaki işbirliği, blockchain oyunlarındaki ölçeklenebilirlik zorluklarını ele alma yolunda önemli bir adımı temsil ediyor. Birden fazla işlemi tek bir kanıtta toplayan zk-rollup teknolojisinden yararlanarak ağ, ücretleri ve tıkanıklığı azaltırken daha büyük hacimli işlemleri işleyebilecek. Polygon-Immutable X oyun ağının yaklaşan lansmanı ile sektör, oyun dünyasında potansiyel olarak devrim yaratabilecek ve kripto para birimlerinin benimsenmesini hızlandırabilecek yenilikçi Web3 oyunlarının gelişini merakla bekliyor. Sandeep Nailwal, kripto para birimlerinin oyunlara entegrasyonunu desteklemeye devam ederken, gelecek Web3 ve dijital varlıkların kesişimi için umut verici görünüyor. Bununla beraber yatırımcıların dikkatini çeken en iyi 10 Gaming Coin şu şekilde:

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Polygon Kurucu Ortağı Açıkladı: Bu Ortaklık Kripto Para Benimsenmesini Artıracak!