Binance Bu 7 Altcoin İçin Önemli Duyurular Yaptı: Yükseldiler!

107

Dev kripto para borsası Binance, duyurularda bulunmaya devam ediyor! Duyuru sonrası 7 altcoin projesi yükselişe geçti! İşte detaylar..

Binance, RNDR için sürekli vadeli işlemleri başlatacağını duyurdu!

Dünyanın en büyük kripto para borsası Binance, 2 Şubat Perşembe günü yaptığı resmi açıklama ile beraber Render Token (RNDR)’nin 20x kaldıraca kadar USDT marjlı vadeli işlemleri destekleyeceğini açıkladı. Proje, Binance’in duyurusuna olumlu tepki verdi ve son 24 saatlik süreç içerisinde yüzde 17 yükseliş yaşadı. Anlık olarak RNDR, 1.69 dolar seviyesinden işlem görüyor.

İşlem limiti, fonlama oranları ve maksimum kaldıraç için seviyeleri belirten Binance RNDRUSDT sözleşmesinin TSİ 3 Şubat 5.30’da piyasaya sürüleceğini aktardı.

Binance’in resmi duyurusu şu şekilde:

  • Binance, piyasa riski koşullarına bağlı olarak zaman zaman sözleşmelerin, onay boyutu, maksimum kaldıraç, başlangıç ​​marjı ve/veya sürdürme marjı gereksinimlerini içeren özelliklerini ayarlayabilir.
  • Çoklu Varlık Modu , kullanıcıların geçerli kesintilere tabi olarak birden fazla marj varlığı arasında RNDRUSDT Sürekli Sözleşmeleri ticareti yapmasına olanak tanır. Örneğin, Çoklu Varlık Modu etkinleştirildiğinde, kullanıcılar RNDRUSDT Sürekli Sözleşmeleri ticareti yaparken marj olarak BUSD’yi kullanabilir.
  • RNDRUSDT Sürekli Sözleşmeleri, Binance Kullanım Koşulları ve Binance Vadeli İşlemler Hizmet Sözleşmesi şartlarına tabidir .
  • Çevrilmiş sürümler ile orijinal İngilizce sürüm arasında herhangi bir tutarsızlık ortaya çıkarsa, İngilizce sürüm geçerli olacaktır.

Projenin son 24 saat içerisindeki en yüksek seviyesi 1.73 dolar olarak karşımıza çıkarken, piyasa değeri ise 507.002.230 dolar seviyesinde bulunuyor. Altcoin projesi 14 günlük süreçte yüzde 214 değer kazandı.

AGIX marjin işlemlere ekleniyor!

Önde gelen kripto para borsası yaptığı duyuru ile beraber AGIX’i çapraz (cross-margin) ve izole marjin işlemlere eklediğini aktardı. Duyuruya göre SingularityNET (AGIX), ödünç alınabilir varlık olarak platform üzerinde kullanılabilecek. Kullanıcılar işlemlerinde, AGIX/BUSD çiftini kullanabilecekler. Son 24 saatlik süreç içerisinde AGIX, yüzde 19’nin üzerinde değer kazandı. Anlık olarak 0,197644 dolardan işlem görüyor.

Dev kripto para borsası Cardano (ADA) ağ yükseltmesini destekleyeceğini açıkladı!

Dev kripto para borsası Binance, ADA için ağ yükseltmesini ve hard fork’u destekleyeceğini duyurdu. Kriptoarena.com olarak duyurduğumuz üzere Cardano ağ yükseltmesi ve hard fork, 15 Şubat tarihinde TSİ 00:44’te, Cardano blok yüksekliği 8.403.208’de gerçekleşecek. ADA para yatırma ve çekim işlemleri ise 14 Şubat 23.00 itibari ile askıya alınacak. Cardano, gün içerisinde yüzde 5 değer kazandı. Anlık olarak 0,404043 dolardan işlem görüyor.

İşte Bu Hafta Radarınıza Almanız Gereken 8 Altcoin!

Önde gelen kripto para borsasından ETH 2.0 Staking’i için yeni etkinlik duyurusu!

Dev kripto para borsası Binance, tüm ETH 2.0 Staking kullanıcıları için yeni bir promosyon başlatacağını duyurdu. Etkinlik dönemi boyunca, uygun kullanıcılar, VIP+1 yükseltme kuponları ve bir Binance ürünü gibi özel ödüller alırken, ETH 2.0 Staking’te APR artışlarına hak kazanmak için net BETH varlıklarını artırabilir. Binance’in bu etkinliği 2 Şubat TSİ 10.00’da başlayacak ve 15 Mart tarihinde sona erecek.

Bir diğer yandan yapılan duyuruya göre etkinlik dönemi boyunca net BETH coin’lerini en az 600 BETH artıran bütün kullanıcılar, etkinlik dönemi boyunca biriktirilen BETH token’lar için otomatik olarak kademeli ETH 2.0 Staking APR Boost ödüllerini almaya hak kazanacaklar. Her kalifiye kullanıcının aldığı nihai APR artışı, etkinlik dönemi sırasında biriktirilen BETH miktarına ve kullanıcıların VIP seviyelerine bağlıdır.

Binance Bu Altcoin İçin Büyük Bir Duyuru Yaptı!

Diğer etkinlikte ise normal kullanıcılar ve VIP 1-2 kademesindeki kullanıcılar biriktirilen BETH miktarına göre sıralanacak. Etkinliğe göre ilk 30 uygun kullanıcı, VIP+1 Yükseltme kuponu almaya hak kazanacak. VIP+1 Yükseltme kuponlarının geçerlilik süresi, kullanım tarihinden itibaren 30 gün süreye sahip. Binance ETH staking yüzde 5.8 yükselerek 1.640,80 dolar seviyesine geldi.

Binance üç yeni likidite havuzu açtığını açıkladı!

Dev kripto para borsası Binance Liquid Swap üç yeni likidite havuzu açtığını duyurdu. Bir likidite havuzuna fon eklemek belirli riskler taşıyor. Kullandığınız Dijital Varlıkların sayısı, bir likidite havuzuna eklediğiniz Dijital Varlıkların sayısından farklı olabilir. Duyuruya göre likidite havuzu açılan altcoin çiftleri şu şekilde: APT/BUSD, OP/BUSD, HOOK/BUSD.

Binance Delist Duyurusu Yaptı: Bu 3 Altcoin Var!

  • Aptos, gün içerisinde yüzde 10 yükselişe geçti. Anlık olarak 18,20 dolardan işlem görüyor.
  • OP, gün içerisinde yüzde 23 değer kazandı. Anlık olarak 2,80 dolardan el değiştiriyor.
  • HOOK, gün içerisinde yüzde 19 değer kazandı. Anlık olarak 3.40 dolardan el değiştiriyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku