Bu Altcoin Büyük Ralliye Hazır! İşte Gelişmeler

97

Kripto para analisti Michael van de Poppe, Cardano ekosisteminin yerel altcoin projesi ADA’nın birkaç kez direnç bölgesini test ettikten sonra bir fiyat rallisi gerçekleştirmek adına hazır olduğuna inandığını söylüyor. Cardano geliştiricileri, altcoin zincirinde daha yüksek gizlilik ve Smart Contract (akıllı sözleşme) işlevselliği sağlamak için ZK Snark’larından (Zero Knowledge Proof) yararlanıyor. Kriptoarena.com olarak, analizlerine yer verdiğimiz kripto para analistinin öngörülerini siz değerli okuyucularımıza aktarıyoruz.

Ekosistemin yerel altcoin projesi yükselişe hazırlanıyor

Kripto para analistleri, Ethereum katili olarak anılan Cardano ekosisteminin yerel altcoin’i ADA’nın 0,55 doları geçtikten sonra fiyatının 0,67 dolar seviyesine doğru yükselişe geçeceğini tahmin ediyorlar. Cardano geliştiricileri, yaklaşmakta olan Vasil Hard Fork’un bir sonucu olarak, büyük ağ değişiklikleri beklediklerini dile getiriyorlar. Messari’deki analistler, genişlemekte olan ekosisteminin yanı sıra Hard Fork yükseltmesinin bir sonucu olarak Cardano adına da bir yükseliş görünümünün hakim olduğunu belirtiyorlar. Cardano, ZK Snark’larından yararlanmaya ve merkeziyetsizliği artırmaya hazırlanıyor. Messari’deki analistler, altcoin’in ekosistemi Vasil Hard Fork’u nedeniyle genişlemesiyle Cardano’nun diğer kripto para birimlerine kıyasla “daha agresif bir şekilde fiyatlandırıldığına” inanıyor.

Vasil, ölçeklenebilirlik, verimlilik artışı ve altcoin ekosisteminin genişlemesi ile ilişkili olduğundan, Hard Fork’un Cardano’nun büyümesinin anahtarı olacağı söyleniyor. Geliştiriciler, verimi artırmaya ve akıllı sözleşme performansını artırmaya vurgu yapıyorlar. Cardano geliştiricileri, bir tarafın (kanıtlayan) diğerine (doğrulayıcı) herhangi bir bilgi ifşa etmeden bir ifadenin doğru olduğunu kanıtlamasına izin vererek blockchain’lere gelişmiş gizlilik ve güvenlik sağlayan cihazlar olan ZK Snarks’tan yararlanmayı planlıyor. Bununla birlikte, merkeziyetsizlik özelliklerinden ödün vermeden daha fazla gizliliği koruyacak ve akıllı sözleşme işlevselliği sağlayacağı bildirildi.

Analist, ADA fiyatının ralli ile birlikte 0,67 dolara çıkacağını tahmin ediyor

Vasil Hard Fork’unda yaşanan gecikme sebebiyle analistler ve taraftarlar altcoin projesini eleştirdi ve “ghost chain” terimi Cardano ile ilişkilendirildi. Bununla birlikte, geliştiriciler ve NFT projeleri adına kazançlı hale dönüştüren Cardano ağındaki sık yükseltmelerin bu durumu telafi ettiği belirtiliyor. Yatırımcıların ise, verimli, düşük maliyetli işlemler ve güvenli ağ altyapısı için Cardano’yu rakiplerine kıyasla tercih ettikleri aktarılıyor.

 

Önde gelen kripto para analisti Michael van de Poppe, Cardano ekosisteminin yerel altcoin’inin fiyat trendini değerlendiriyor ve 0,67 dolar seviyesine doğru bir ralli öngördüğünü açıkladı. Analist, ADA fiyatının 0,55 dolar seviyesinde yer alan önemli bir direnç bölgesini geçtiğini kaydetti. Böylelikle ADA fiyatının 0,67 dolara yükselme olasılığının arttığını söylüyor. Analistler, altcoin’in fiyatında büyük bir yükselişin yakınlaşmakta olduğuna inanıyorlar. Aylardır süren denemelerin ardından ADA fiyatının, yüzde 20’lik bir fiyat rallisine hazır olduğunu öngörüyorlar.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynak fxstreet
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku