Ünlü Kripto Para Analisti Açıkladı: Bu Altcoin 100X Yapacak!

308

Popüler bir kripto para analisti, kripto para piyasalarındaki düşüş ivmesi devam ederken, bir altcoin projesinin devasa yükselişler sergileyebileceğini söylüyor. İşte ayrıntılar…

Bu altcoin büyük yükselişten önce kısa süreli düşüşler yaşayacak

Analiste göre Chainlink (LINK) devasa  büyüklükteki yükselişler için hazırlanırken kısa vadeli kayıplar görebileceğini söylüyor. Ünlü kripto para analisti Kevin Svenson , 109.500 Twitter takipçisine, Ethereum (ETH) 500-700 dolar aralığına düşerse, LINK’in buna bağlı olarak 2,00-3,00 dolar bölgesine düşeceğini söylüyor ve şunları ekliyor:

Önümüzdeki birkaç yıl içinde, 2-3 dolar seviyelerinden LINK satın alırsanız bu, Chainlink’te 100 kat getiri demektir. Bu fiyatların ortaya çıkmasına hazır olsanız iyi olur. Şu anda çoğu alttan kaçınıyorum. ETH ve LINK’i iyi satın almalar olarak belirtmemin nedeni, bunların tüm endüstride en çok benimsenen projeler olmalarıdır. Gerçek altyapı oynuyor. Uzun vadeli potansiyelleri var.

altcoin

Svenson’ın LINK’in 100x yapacağı tahmini, altcoin projesinin yüzde 13.200 artarak tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 53 dolara yükseldiği Nisan 2019 ile Mayıs 2021 arasındaki performansına dayanıyor gibi görünüyor. Piyasa değerine göre 24. sıradaki kripto para birimi olan Chainlink , şuan yaklaşık 6.61 dolar seviyelerinden işlem görüyor.  Svenson , genel kripto ayı piyasasının kısa vadede devam edeceğine inanıyor .

Bu kripto ayı piyasasında ortaya çıktığını gördüğümüz Yıkıcı Domino Etkisi tarihi oldu. LUNA’nın aşağı yönlü baskı yaratmasıyla başlayan aşırı kaldıraçlı bir piyasa, BTC madencileri teslim oldu, ardından bu, birbiri ardına düşen borç verme platformlarına aktı. Daha fazla acı çekmeden tüm bunların şimdi sona ereceğine inanmak benim için zor. Muhtemelen hala biraz daha fazla kayıp gelecek. Ancak iyi haber şu ki, bunun gibi olaylar bir döngü dibinin olağan işaretleridir. Tam olarak nerede/ne zaman olacağına bağlı.

Chainlink (LINK) Nedir

Kriptarena.com olarak da bildirdiğimiz gibi, geliştiricileri tarafından akıllı sözleşmelerin veri akışları, web API’leri ve geleneksel banka hesap ödemeleri gibi zincir dışı kaynaklara erişmesine izin vererek akıllı sözleşmeler ile blockchain arasındaki bağlantıyı sağlamayı amaçlayan güvenli bir blockchain aracı olarak tanımlanmaktadır.

altcoin

Chainlink (LINK) geliştiricileri, blockchain teknolojisi ile ilgili temel fikir birliği protokollerinin akıllı sözleşmelerin diğer geleneksel sistemler ile etkin bir iletişim kurulamadığına inandıkları için blockchain dışı sistemler ile bir köprü vazifesi görmek istediklerini belirtiyor. Chainlink ekosistemi, LINK token ve LINK ağı etrafında şekillenir. API’ler ve diğer platformların piyasaya sürülmesiyle, geliştiriciler iş dünyasında akıllı sözleşmelerin uygulanabilirliğini ve kullanılabilirliğini artırmayı amaçlamaktadır.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynak dailyhodl
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku