Blockchain Economy İstanbul, Önde Gelen İsimlerle Büyük Etki Yaratıyor!

60

Radarınızda bulunması gereken üst düzey Blockchain etkinliği yaklaşıyor! 2 yıllık Covid-19 pandemisi sonrasında, Blockchain Ekonomi Zirvesi 27-28 Temmuz 2022’de İstanbul’un en seçkin ve ünlü mekanlarından biri olan Hilton İstanbul Bomonti Hotel’de gerçekleşecek. Zirvenin Türkiye’de gerçekleşen ikinci etkinliği, pandemiden önce Türkiye’de düzenlenen son büyük Blockchain konferansıydı ve şimdi 4. etkinlik, pandemi sonrasında kripto topluluğunu Avrupa ve Asya arasındaki köprüde bir araya getiren ilk konferans olacak.

Blockchain Economy Zirvesi, İstanbul’da gerçekleşecek

Blockchain Ekonomi İstanbul Zirvesi, önde gelen endüstri uzmanları, ünlü yıldızlar ve etkili isimlerden oluşan ilk konuşmacı kadrosunu tanıttı. Etkinliğe katılan konuşmacıların ilk listesi aşağıdaki şekilde:

Alex Bornyakov – Ukrayna Dijital Dönüşüm Bakan Yardımcısı
Carl Runefelt – Girişimci, Kripto Yatırımcısı, Forbes “30 Under 30” listesinde yer alıyor ve Twitter’da 1 milyon takipçisi var
Emre Aydın – Türk Popstar
Michael Saylor – MicroStrategy CEO’su
Engin Altan Düzyatan – Türk Film ve Televizyon Yıldızı
Lou Yu – Kucoin Labs Başkanı
Eren Özkan – Mastercard Türkiye Başkan Yardımcısı
Hamza Yardımcıoğlu – Ünlü TV yapımcısı ve yazarı
Russ Batyrshin – Deepcoin’de Küresel İş Geliştirme Direktörü
Burak Köse – Uzmancoin’in Kurucu Ortağı (etkinliğin stratejik ortağı)
Johann Polecsak – QANplatform’un Kurucu Ortağı ve CTO’su

Web3, NFT’ler, metaverse ve çok daha fazlası konuşulacak

Blockchain Ekonomi İstanbul Zirvesi, kripto para birimleri bilgisini yaymak için tasarlanmış ilgi çekici etkinlikler ve konuşmacı oturumları ile bir Blockchain ve kripto konferansıdır. Finansın geleceği, Bitcoin, Web 3, NFT’ler, Metaverse, De-Fi, madencilik, kripto para birimlerinin düzenlenmesi, kripto para birimlerine yatırım ve ticaret yoluyla para kazanma, işletmelerde ve hükümette Blockchain teknolojisinin uygulanması ve çok daha fazlası, Blockchain Ekonomi İstanbul Zirvesi’nde tartışılacak.

Panel tartışmaları, açılış oturumları, sohbet oturumları, endüstri odaklı sergi, NFT Sanat Galerisi, Grand İstanbul Crypto Bazaar; katılımcıların projelerin ve markaların değerlerini anlamalarına, ilgili hizmetlerle iletişime geçmelerine ve potansiyel iş bağlantılarını ve ortaklıkları gerçekleştirmelerine olanak tanıyacak. KuCoin, Deepcoin, XT.com, Woo network ve MoonGaming; yaklaşık 14 milyon kripto sahibinin yaşadığı ülkede düzenlenecek en Büyük blockchain konferansının sponsorları arasında yer alan şirketlerden sadece birkaçı. Daha fazla bilgi ve biletler için aşağıdaki bağlantıları inceleyebilirsiniz:

Daha fazla bilgi: https://blockchaineconomy.istanbul/tr

Biletleri buradan satın alabilirsiniz: https://blockchaineconomy.istanbul/tr/tickets

Standart geçişlerde yüzde 10 indirim için “BEIST2022” kodunu uygulayabilirsiniz.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Sorumluluk reddi: Bu bir sponsorlu içerik ve basın bülteni olup burada yazılanlar Kriptoarena.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır. Kaldıraçlı işlemlerde ve kripto para yatırımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır. Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’daFacebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku