kripto para

Eminem ve Snoop Dogg Kliplerinde Bu NFT Projeye Yer Verdi!

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Her ikisi de Dr. Dre’nin himayesinde olan Snoop Dogg ve Eminem, yalnızca bir buçuk yıl önce araları bozulmuş gibi bir görüntü çiziyordu. İkili, şimdi ise dünyaca ünlü NFT koleksiyonu Bored Ape Yacht Club karakterleri olarak yer aldıkları yeni bir klip için bir araya geldi.

Eminem ve Snoop Dogg kliplerinde bu NFT projesine yer verdi

Eminem, 24 Haziran tarihli gönderisinde “From The D 2 The LBC” adlı yeni şarkıyı duyurdu. Gönderide yer verilen kapak fotoğrafında ikilinin, Bored Ape Yacht Club’a (BAYC) bağlılıklarını simgeleyen iki maymun çizimi bulunuyor. Ünlü rapçi, bu gönderinin hemen ardından da video klibi tanıtan bir gönderi paylaştı. İki hip-hop efsanesi, takipçileriyle yeni bir müzik klibi paylaşmak için yeniden bir araya geldi. Klipte bu kez Ethereum tabanlı popüler NFT koleksiyonu Bored Ape Yacht Club (BAYC) da yer alıyor. “From The D 2 The LBC” adlı klipte Eminem ve Snoop Dogg, maymun animasyon karakterleri olarak görülüyor.

Müzik videosu 1st AMENDMENT ve Young California prodüksiyonunda ve BAYC iş birliğinde çekildi. Videoda Bored Ape stili avatarlara dönüşen Emine ve Snoop Dogg klibi, ikili tarafından Ape Fest 2022’de özel olarak gösterilmişti. Hem Eminem hem de Snoop NFT dünyasıyla yakından ilgili. NFT pazar yeri OpenSea’den 462 bin dolara alışveriş yapan Eminem, Bored Ape Yacht Club’ın bir üyesi olmuştu. Snoop Dogg ise nisan ayında MoonPay’in büyük yatırımcılarından biri olarak duyurulmuştu. Platformun diğer yatırımcıları arasında Justin Bieber, Bruce Willis ve Ashton Kutcher yer alıyor.

Sanatçılar daha önce bu tarz projelerde yer almıştı

Kriptoarena.com olarak da bildirdiğimiz gibi, daha çok Eminem olarak bilinen Marshall Mathers III, OpenSea’nın NFT pazarından 460 bin dolara Bored Apes NFT’sini satın alarak Bored Ape Yacht Club’a katılmıştı. Eminem’in Bored Ape NFT’sine, gerçek hayatta da taktığı bir altın zincir kolye ve haki rengi bir asker şapkası giydirilmiş. “EminApe” adlı NFT, Bored Ape işbirliği ile GeeGazza tarafından oluşturuldu. Gerekli işlemler, daha önce de Wu-Tang Clan, Tycho ve Galantis gibi NFT sektöründeki diğer ünlülerle çalışmış olan dijital ajans Six tarafından yapıldı.

Bu, Eminem’in NFT’lere olan ilk yatırımı değil. Missouri doğumlu rapçi, şu anda “Shady Holdings” adında birkaç OpenSea NFT’sine de sahip. Ayrıca Eminem’in portföyünde, rapçinin şablon çizimi “Ditaggdogg#1” ve bununla birlikte bir dizi “Lil Baby Doodles X” NFT’si de yer alıyor. Hatta “Superlative Apes #3880” NFT’si de bunlardan biri.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Eminem ve Snoop Dogg Kliplerinde Bu NFT Projeye Yer Verdi!