Analist, Chainlink, NEAR ve 3 Altcoin İçin Hedefini Paylaştı

97

Popüler kripto stratejisti Michaël van de Poppe, merkeziyetsiz oracle ağı Chainlink (LINK), Ethereum (ETH) rakibi Near (NEAR) ve üç ek altcoin projesi için neler olduğunu tahmin ediyor.

Chainlink (LINK)

Van de Poppe, 580.200 Twitter takipçisine Ethereum’dan daha iyi performans gösterecek bir kripto para bulmak amacıyla Ethereum (LINK/ETH)’a karşı Chainlink’e baktığını şöyle söyledi:

Hâlâ LINK’in portföyünüzde olması gereken devasa bir şey olduğunu düşünüyorum.

Kaynak: Van de Poppe/Twitter
Kaynak: Van de Poppe/Twitter

Van de Poppe’nin grafiğine bakıldığında, LINK/ETH çifti bir yıldan fazla bir süredir güneye yöneldikten sonra dengeleniyor gibi görünüyor.

Altcoin NEAR

Sırada, Van de Poppe’nin yükseliş momentumu oluşturmaya başladığını söylediği akıllı sözleşme platformu Near var. NEAR ile ilgili olarak ünlü analist şöyle belirtti:

Dip fırsatını elde tutmak ve potansiyel olarak satın almak için çok önemli bir destek: 14 dolar civarında bir alan. Direnç puanları: 18 dolar ve 20 dolar bölgesi.

Kaynak: Van de Poppe/Twitter

LookRare (LOOKS)

Trader’ın listesindeki bir diğer kripto para ise, değiştirilemez token (NFT) pazarı LookRare’in yerel token’ı olan LOOKS. Van de Poppe’ye göre, LOOKS şu anda 2 ile 3,50 dolar arasında geniş bir aralıkta işlem görüyor. Bu konuyu Van de Poppe şöyle açıklıyor:

3,50 dolarlık bariyerin etrafında net bir direnç noktası bulunabilir. Günlük zaman dilimine göre 2 dolarda net bir destek noktası bulunabilir.

Reserve Token (RSV)

Trader, ayrıca Reserve Token (RSV) olarak bilinen kripto para birimine dayalı stablecoin’in istikrarını kolaylaştıran bir kripto para birimi olan Reserve Rights Token (RSR)’a da bakıyor. Van de Poppe, potansiyel bir bükülme noktasında olduğunu belirttiği Bitcoin (RSR/BTC) karşısında RSR’nin fiyat hareketini izlediğini şöyle söylüyor:

Bu noktada çok basit bir tablo görünüyor.

Kaynak: Van de Poppe/TwitterVan de Poppe’nin grafiğine göre, RSR/BTC’nin yükseliş momentumunu sürdürmek için direnci destek olarak 0,00000005 BTC’den (0,023 dolar) dönüştürmesi gerekiyor. Aksi takdirde, paritenin 0,017 dolar değerinde 0,00000037 BTC’ye geri döndüğü görülebilir.

Altcoin Audius (AUDIO)

Analistin radarındaki son kripto para, ses dosyaları için merkeziyetsiz bir paylaşım ve akış protokolü olan Audius (AUDIO)’tur. Van de Poppe, 1,25 dolardan direnç aldıktan sonra AUDIO için yükselişin devam edeceğini şöyle tahmin ediyor:

Bu iyi görünüyor. Hatta 2,25 dolara doğru devam edebilir. Bu sefer dip alımlar için 1,25 dolara bakıyorum.

Kaynak: Van de Poppe/Twitter
Kaynak: Van de Poppe/Twitter

Kripto para piyasası ile ilgili daha fazla güncel haber için lütfen Kriptoarena.com adresini ziyaret ediniz.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynak Dailyhodl.com
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku