Bomba Metaverse Coin Tahminleri: Bu 5 Altcoin Fırlayabilir!

Bomba Metaverse Coin Tahminleri: Bu 5 Altcoin Fırlayabilir!

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Analistler 2023’te patlama yapacak ve yatırım için en iyi 5 metaverse coin hakkında tahminde bulundular.

Analistler tarafından yapılan metaverse coin tahminleri

Daha önce kriptoarena.com olarak belirttiğimiz üzere Metaverse, insanların sanal bir dünyada yaşamasını sağlayan yeni bir teknolojidir. Metaverse’ler genellikle VR ve AR gibi farklı teknolojilerin bir karışımıdır. Sanal dünya, tüketicilere platform aracılığıyla diğer gerçek kullanıcılarla iletişim kurarken gerçek yaşam deneyimi sağlar.
Bomba Metaverse Coin Tahminleri: Bu 5 Altcoin Fırlayabilir!
Metaverse’ler hakkında çok fazla tartışma olduğu bildiriliyor. Facebook gibi işletmeler teknolojiyi yenilemek istiyor. Bizim realitemiz olan gerçek dünya ile karşılaştırıldığında metaverse’e ancak teknoloji aracılığıyla girilebilmektedir. Her iki dünya da yan yana var olur ve siz aktif olmasanız bile aktif kalır. Ayrıca Metaverse’ün internetin kurallarını değiştireceğine dair tahminlerde bulunan pek çok uzmanla, risk sermayedarlarının 2023’ün en iyi metaverse paralarından haberdar olmak istemelerine şaşmamalı. Uzmanların önümüzdeki yıl önemli ölçüde artacağını tahmin ettiği metaverse paraları listelenmiştir. Bunlar ApeCoin, Illuvium, Star Atlas, Axie Infinity, The Sandbox’dır.

Apecoin

ApeCoin, Ape Ecosphere yerel yönetim tokenidir. Bored Ape Yacht Club (BAYC) NFT girişiminin arkasındaki firma olan Yuga Labs bunu icat etti. Aynı zamanda Yuga Labs’ın metaverse girişimi Otherside için yerel takas aracıdır. Yuga Labs, genel olarak Roblox veya Meta’nın Horizon World’üne eşdeğer bir metaverse algılamaktadır. Ancak diğer metaverse’lerle karşılıklı bağlantıya ve topluluk katılımına büyük önem verir.

Metaverse Coin

The Sandbox, Otherside ve dolayısıyla APE tokeninin arkasındaki firma Yuga Labs’in proje geliştirme ve Animoca Brands ile iş birliği yapma konusundaki yıldız kaydı ile önümüzdeki yıllarda başarılı olacak gibi görünüyor.

lluvium

Illuvium şimdiden çok fazla ilgi gördü. Bu merakla beklenen rol yapma oyunu, ilk Triple-A blockchain oyunu olarak duyurulmuştur. Ayrıca açık dünya oynanışı ile Pokemon benzeri fetih dinamiklerinin karışımı, onu kitleler için çekici kılıyor.

Metaverse Coin

Oyuncular, Illuvials olarak bilinen yaratıkları aramak için bilinmeyen bir manzarayı geçmelidir. Yakalanması gereken 100’den fazla farklı yaratık ve her birinin kendi sınıfları ve yetenekleri vardır. Hayalinizdeki takımı kurup ve yoğun araba savaşlarında rakiplerinizi yenip onları alt etmek için strateji belirleyebilirsiniz.

Star Atlas

Star Atlas, oyuncuların üç ana bölüm arasında seçim yapması ve kaynaklar ve bölgeler üzerinde kontrol için mücadele etmesi gereken devasa bir çok oyunculu meta veri deposudur.

Star Atlas

Bu uçsuz bucaksız bilimkurgu dünyasında oyuncular, savaşın sonuçlarını etkilemelerine ve çabaları karşılığında gerçek dünyada faydalar elde etmelerine olanak tanıyan inanılmaz bir yolculuğa çıkacak. Blok zinciri teknolojisini savaş, şekillendirme ve klan savaşı gibi geleneksel oyun mekanikleriyle birleştirerek elde edilecektir. Gerçek servete dönüştürülebilen faydalı oyun içi varlıkların potansiyel sonucu, oyuncuların dünyaya bakması için başka bir ödüldür.

Axie Infinity ve The Sandbox

Axie Infinity, sektördeki en çok bilinen kazan-oyna oyun metaverse projelerinden biridir. Temel fikir, oyuncuların Smooth Love Potion (SLP) ve Axie Infinity Shards (AXS) kazanmaları için her zaman blok zincirinde NFT’ler olarak saklanan sevimli canavarlar olan Axies üçlüsünü biriktirip savaşmaları gerektiğidir. Bu metaverse coin daha sonra gerçek parayla değiştirilebilir ve katılımcıların yalnızca oyuna katılarak gelir elde etmelerine olanak tanır.

Sandbox

The Sandbox, kullanıcıların kendi dijital varlıklarını satın alabildiği, satabildiği ve oluşturabildiği, Ethereum’a özgü sanal dünyadır. Çevrimiçi etkileşimi, ademi merkeziyetçiliği ve oyunu birleştirerek ideal deneyimi yaratır. Kazan-oyna ve NFT tabanlı ekonomileri birleştirerek hem oyuncuları hem de içerik oluşturucuları çekerek blockchain teknolojisini genel halk için erişilebilen hale getirmeyi amaçlamaktadır. SAND, platform işlemleri ve merkezi olmayan yönetişim için kullanılan yardımcı program simgesidir. Cryptoticker da The Sandbox’ta kendi Deneyimini oluşturdu. Bugün, kullanıcılar sanal ofisi ziyaret edip Noel Baba’yı kurtarmak dahil olmak üzere 16 görevi tamamlayabilirler.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Bomba Metaverse Coin Tahminleri: Bu 5 Altcoin Fırlayabilir!