Nam Salan Analist: Bu Altcoin Boğa Koşusu Yapabilir!

24

Analist Michael Van De Poppe sonraki yüksek seviyelerde bu altcoin için boğa koşusunun işaretlerini gösteriyor.

Altcoin için boğa uyarısı

Daha önce kriptoarena.com olarak belirttiğimiz üzere ana piyasa hareket ettiricileri arasında devam eden dalgalanma nedeniyle, Litecoin’in ayın başındaki fiyat hareketi inişli çıkışlıydı. Altcoinlerin çoğu, geçtiğimiz ay boyunca Bitcoin ile birlikte değer kaybetti. Ancak Noel Günü’ndeki güçlü performansıyla Litecoin en çok kazanan oldu. Bu, performansını iyileştirdi ve onu Bitcoin ve Ethereum gibi pazar liderlerinin önüne itti. Yine de LTC, 70 dolara ulaşmadan hemen önce bir sorun yaşadı. Bu, 70 doları geçerseniz, LTC’nin muhtemelen hızla 80 dolara yükseleceği anlamına gelmektedir. Ancak LTC için 100 dolar hala uzak görünmektedir. Litecoin, LunarCrush tarafından aktif kripto para birimi projeleri arasında dördüncü sırada yer almıştır. Ancak Ağustos 2023’te Litecoin için olumlu bir trendin sinyalini verebilen yarılanma etkinliği, dikkat edilmesi gereken önemli bir olaydır. Blok ödülünün daha sonra %50 daha düşerek 6,25 LTC’ye düşebileceği söylenmektedir. Talep yüksek olduğu sürece arzdaki bu düşüş fiyat artışına neden olabilir. Michael Van De Poppe, LTC Fiyatının güçlenmeye devam ettiğini söyledi.

 

Glassnode Data’ya göre Puell çarpanı 0,77 idi. Puell Multiple, 365 günlük hareketli ortalamayı her günün kripto para basımıyla karşılaştırır. Ortalama Puell’in katı, mevcut rakamla gösterilir. Madencilerin karlılığı bu nedenle düşük ve büyük karlar arasında bir yerdeydi. Santiment’e göre Litecoin ağının karlılığı -11.300’dü. Bu ölçü, piyasa duyarlılığının yanı sıra ağ karlılığına genel bir bakış sağlamaktadır.

Litecoin için 2023-2025 fiyat tahminleri

2023 yılı, Litecoin için çok önemli çünkü bir sonraki LTC halving etkinliği bu yılın çevresinde gerçekleşebileceği konuşulmaktadır. İşler planlandığı gibi giderse, daha yeni benimsemeler ve iş birlikleri ile fiyat 153,13 dolara kadar çıkabileceği düşünülmektedir. Ancak kardeşliğin beklentilerine uymayan ağ, fiyatın 77,20 dolara düşmesine de neden olabilmektedir. Sonuç olarak, doğrusal bir görünüm tarafından kısıtlanan LTC fiyatı 116,21$’da olabileceği konuşulmaktadır. Litecoin’in arkasındaki ekip, MWEB’inki gibi büyük gelişimsel yükseltmeler yaparsa. Protokol daha fazla alıcı ve benimseyici bulacaktır. Böyle bir durumda, 2024 yılında LTC’nin fiyatı potansiyel yüksek seviyesi olan 317,98 $’a ulaşabileceği analistler tarafından tahmin edilmektedir. Öte yandan, geri çekilme duruşu ve daha sert rekabet, fiyatı 181,44 dolarda bırakma ihtimali bulunmaktadır. Art arda, normal fiyat tabanını ise 264,33 dolar olabileceği düşünülmektedir.

Nam Salan Analist: Bu Altcoin Boğa Koşusu Yapabilir!

Analistlere göre ağ blok süresini düşürmeyi başarırsa, Bitcoin ile rekabete bile girer. Bu nedenle, finansal kurumlarla büyük iş birlikleri olan bu altcoin, belirtilen koşullar karşılanırsa 2025 yılında 774,01 dolara kadar yükselebileceği tahmin edilmektedir. Ancak, LTC kullanıcıları arasında daha yeni düzenlemelere ilişkin endişe devam etmektedir. Piyasa önümüzdeki yıllarda benzer bir çöküş yaşarsa, Litecoin’in fiyatı büyük ölçüde 390,02 dolara düşebilir. Ancak uzun vadeli yatırımcının para birimine bağlı kalacağını düşünülürse, önümüzdeki üç yılın sonunda LTC’nin işlem görebileceği ortalama fiyat 581,21 dolar olarak öngörülmektedir.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynak coinpedia
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku