Bu Altcoin BTC’ye Karşı Güç Gösteriyor! Kırılma Yakın mı?

52

USD veya USDT’ye karşı Ripple (XRP) fiyatı, iki haftadan fazla bir süre boyunca 0,33 ila 0,39 dolar arasında önceden tanımlanmış aynı fiyat aralığında işlem görüyor. Artan volatilite önemli ölçüde yukarı yönlü ivme yaratmıştı. Ancak son fiyat indirimi boğa etkisini geçersiz kıldı ve fiyatı 0,4 doların altında sınırlı tuttu. Öte yandan, Bitcoin (BTC)’e karşı popüler altcoin XRP muazzam bir güç sergiliyor ve büyük bir kırılma için hazır görünüyor.

Buu popüler altcoin kırılma için hazır görünüyor

Bitcoin (BTC)’e karşı popüler altcoin XRP muazzam bir güç sergiliyor ve büyük bir kırılma için hazır görünüyor. Bununla birlikte, USDT veya BTC ile eşleştirilen varlık, 2022’de herhangi bir zamanda bir kırılma meydana gelmediği sürece yana doğru işlem görmeye yani konsolide olmaya devam edebilir. XRP / USD fiyatı oldukça uzun bir süredir aynı direnç ve destek seviyeleri içinde sallanıyor. Son reddedilmeyle birlikte, XRP fiyatı 0,58 dolarda 06 doların hemen altındaki düşük desteği ziyaret edebilir ve 50 günlük MA seviyeleri de 0,58 dolarda çarpıştığından güçlü bir dönüş daha fazla satışı önleyebilir.

Bununla birlikte, RSI üst bantlardaki salınımını sürdürüyor ve MACD, Mayıs 2022 çöküşünden bu yana alt aralıklarda sert bir şekilde konsolide olduktan sonra üst aralıklarda yükseldi. Bu nedenle, fiyatın güçlü bir yükseliş sürdürmesi ve çok yakında 0,41 dolardaki üst direnci temizlemesi bekleniyor.

Büyük XRP Transferleri Şüphe Uyandırıyor

XRP / BTC fiyatı, mevcut azalan konsolidasyondan en erken kopma potansiyeli gösterirken,
2021 ticaretinin başlangıcından bu yana, altcoin direnç ve destek seviyelerini büyük ölçüde sıkıştırdı.  Bununla birlikte, XRP / BTC’nin 30 ila 45 gün daha benzer bir konsolide eğilimi sürdürmesi bekleniyor ve bunu büyük bir kırılma takip edebilir. Kırılma ile birlikte, parite başlangıçta 0.00002046 BTC civarında seviyelere ulaşmak için yüzde 32’den fazla yükselebilir ve yakında 0.00004 BTC’yi geçmeyi hedefleyebilir.

Son 48 saat içinde altcoin faaliyetlerini yoğunlaştırdı ve balina transferlerinin olasılığına işaret eden büyük XRP transferlerini hesaba kattı. Yakın geçmişte yaklaşık 224.87 milyon XRP, kripto para birimi borsalarından ve cüzdanlarından çekildi. Kriptoarena.com olarak da bildirdiğimiz gibi, Ripple, bilinmeyen bir cüzdana 100 milyon XRP aktardı ve bu da büyük şüphe uyandırdı. Bu işlem, şirketin emanet cüzdanından 1 milyar XRP’nin kilidini açmasından sonra gerçekleştirildi. Ancak hareketin sebebinin XRP fiyatını istikrara kavuşturmak olduğu ve 100 milyon XRP transferinin şirketin masraflarını karşılamak olduğu söyleniyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynak coinpedia
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku