Binance, Bu Bitcoin Platformuna Yeni Teklifle Gidiyor!

435

Hacim bakımından dünyanın en büyük borsası olan Binance CEO’su yaptığı açıklamalar ve paylaşımları ile uzun süredir gündemden düşmüyor. Ünlü CEO verdiği son röportajda, kripto borç verme firması Voyager’i satın almak için yeni bir teklif hazırladıklarını açıkladı

Binance, Voyeger için yeni bir teklif sunacak

Dünyanın en büyük kripto para borsalarından biri olan FTX’in çöküşünün ardından, ekosistemde yaşanan sorunlar ve kripto para piyasalarındaki geri çekilmeler devam ediyor. Süreçte bir çok kripto para firması likidite sorunları ile baş etmeye çalışırken, sektörün öncülerinden ardı ardına açıklamalar geliyor. ”CZ” oalrak bilinen Binance CEO’su Changpeng Zhao, Bloomberg ile yaptığı son röportajında, Binance’in Amerikan kolu olan Binance.US ve FTX hakkında görüşlerini paylaştı.  CZ, Binance’in Voyager’a bir teklif daha vereceğini açıkladı ve gündemi şu sözlerle değerlendirdi:

Bence Amerikalı düzenleyicileri bizi teklif vermenin dışına itmeye çalışıyor. Binance’in Amerika’da sorunsuz bir şekilde çalışan birçok kuruluşu bünyesine kattı. Binance’in Voyager’a teklif vermesi konusunda herhangi bir problem bulunmuyor. Binance bir Çin firması değil. Çin ile herhangi bir bağlantımız yok. Bunu çok kez ifade etmeme rağmen ben Çinli göründüğüm için insanlar böyle düşünebiliyor. Şunu da söylememde fayda var 30 yıldır Kanadalıyım. Son olarak FTX’in durumu devam ettirememesi üzerine Binance US, Voyager’a bir teklifte daha bulunacak ve bunun nasıl ilerleyeceğini göreceğiz.

Binance CEO'su O Altcoin'e İşaret Etti: Fiyatı Uçuyor!

FTX’in iflasının ardından kripto para dünyasında konumunu daha da sağlamlaştırırken Binance CEO’su CZ, röportajda hedef olarak gösterdiği 1 milyar dolarlık fonun yeterli olmaması halinde daha yüksek rakamlar için çalışılabileceğini ve hedeflerinin yükseltilebileceğini söyledi. FTX hakkındaki görüşlerini açıklayan CEO, şunları aktardı:

Aslında bu konuda biraz kendimi suçluyorum. FTX’in bu kadar büyümesine izin verdik. Daha önceden nasıl olduğunu sorgulamamız gerekirdi.

FTX ve Binance’nin daha önce de kripto para firmasına teklifleri olmuştu

Voyager tarafından, FTX’in iflasının ardından paylaşılan bir tweet’te şu sözlere yer verildi:

Voyager, şirket için ihale sürecini yeniden açtı ve alternatif teklif sahipleriyle aktif görüşmeler yapıyor… Voyager, Alameda Research’ten 6.500 BTC ve 50.000 ETH için aldığı kredileri başarıyla geri verdi. Şu anda, Voyager’ın herhangi bir borçlu ile ödenmemiş kredisi yoktur. FTX Group’un Bölüm 11 dosyalaması sırasında Voyager, FTX’te yaklaşık 3 milyon dolarlık bir bakiye tuttu.

Kriptoarena.com olarak da bildirdiğimiz gibi, Voyager, Temmuz ayında11. bölüm iflas başvurusunda bulundu ve bu da “müşterilere maksimum değeri geri getirmeyi” amaçlayan gönüllü bir yeniden yapılandırma sürecine girmesini sağladı. Bunu hem Binance hem de FTX’in katıldığı bir teklif verme süreci izledi.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku