İnanılmaz Dogecoin Tahmini: Hacim Yüzde 5.000 Arttı!
İnanılmaz Dogecoin Tahmini: Hacim Yüzde 5.000 Arttı!

İnanılmaz Dogecoin Tahmini: Hacim Yüzde 5.000 Arttı!

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Dogecoin (DOGE) destekçilerinden biri olarak tanınan Matt Wallace inanılmaz bir tahminle takipçilerinin karşısına çıkıyor. Matt Wallace, lider meme coin Dogecoin (DOGE)’nin 69 dolarlık fiyat noktasını yakalayacağını tahmin ediyor.

Hacim yüzde 5000 yükseldi, her şey mümkün

Lider meme coin Dogecoin Influencer’ı Matt Wallace, yaptığı bir tahminle DOGE yatırımcılarını heyecanlandırdı. Wallace “Dogecoin 69 dolara!!!!!!!!!” diye tweet atarak inanılması güç bir tahmin yaptı. Matt Wallace’ın eşi iki gün önce kripto para etkileyicisine 69 dolarlık DOGE hediye etmişti. Yapılan bu çılgın tahmin, eşinin 69 dolarlık Dogecoin hediye etmesinin arından iki gün sonra geldi. 69 sayısının en popüler meme coin numaralarından biri olduğunu ve Dogecoin meme topluluğu içinde ilgi düzeyine sahip olduğunu belirtmekte fayda var.

Ağustos ayında, DOGE’nin ortak yaratıcısı Billy Markus, Dogecoin’in 0.069420 dolarlık fiyat noktasından kopmakta zorlandığını aktar. Sonuç olarak, yaptığı çılgın Dogecoin tahminleri ile bilinen etkileyicinin paylaştığı tahmininde ciddi olup olmadığı henüz belli değil. DOGE topluluğu arasında sevilen bir isim olan Wallace dün meme kripto paralarının hacmindeki yaklaşık yüzde 5000’lik sıçrama nedeniyle her şeyin mümkün olabileceğini, tahmininin bir hayal olmadığını iddia etti.

Wallace, Dogecoin rallisinden önce fiyatı 7 dolar olarak tahmin etmişti

Takipçilerinden bazıları Dogecoin fiyatındaki sıçramanın ardından Wallace’ın tweet’ini takdir ederken, bazıları ise DOGE destekçisinin tahminini ciddiyetten uzak bulduğunu açıkça dile getirdi. Örneğin bir takipçisi Wallace’e, Dogecoin’in 69 dolar değil, 0,69 dolara ulaşmasından bile memnun olacağını belirtti. Sadece iki gün önce, yani DOGE fiyatı sıçrama yapmadan önce, DOGE destekçisi, meme coin için fiyat hedefini 7 dolar olarak belirlediğini belirtmek gerekir. Wallace, Dogecoin için açmış olduğu YouTube kanalını 2018’de Final Stand olarak başlattı ve o zamandan beri 243.000’den fazla takipçi topladı.

Kriptoarena.com olarak da bildirdiğimiz gibi, Dogecoin’in, Elon Musk’ın Twitter’ı satın almasının ardından hafta sonu boyunca müthiş bir performans göstererek, geride kalan haftanın en ok kazandıran altcoin projesi olduğunu hatırlamakta fayda var. Lider meme coin DOGE, son yedi günde yaklaşık yüzde 9.7’lik bir  ralli yaptı ve anlaşmanın tamamlanmasından önceki günlerde fiyatı yaklaşık 0,06 dolardan 0,1231 dolara kadar yükseldi. DOGE ayrıca piyasa değerine yaklaşık 7 milyar dolar ekledi. Sonuç olarak, Cardano ve Solana’yı geçerek piyasa değerine göre 8. en büyük kripto para birimi haline geldi. Açıklanan verilere göre, DOGE sahiplerinin yaklaşık yüzde 62’sinin kar ettiği görülmektedir.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

İnanılmaz Dogecoin Tahmini: Hacim Yüzde 5.000 Arttı!