Büyük Haber: Coinbase Bu 11 Altcoin’i Destekliyor!

66

Kripto para borsası Coinbase, bünyesinde yer alan kripto para birimlerini genişletmeye devam ediyor. Son olarak Coinbase, 9 Ethereum (ETH) tabanlı altcoin’i ve iki farklı altcoin projesini bünyesine ekleyecek. Kriptoarena.com olarak, kripto para borsasında yer alacak altcoin’leri sizlere aktarıyoruz.

Coinbase bu 11 altcoin projesini bünyesine ekliyor

İşlem hacmine göre Amerika’nın en büyük kripto para borsası Coinbase Custody, bu altcoin’leri ekledi. Kripto para borsasında yer alacak altcoin’ler ise şu şekilde:

 • Automata (ATA)
 • DexTools (DEXT)
 • Elastos (ELA)
 • Gnosis (GNO)
 • Inverse Finance (INV)
 • Loom Network (LOOM)
 • Lattice ( LTX)
 • Mina Protocol (MINA)
 • Mango (MNGO)
 • Shping (SHPING)
 • Lido wstETH (wstETH)

Tüm bunların yanı sıra Coinbase, yeni desteklenen altcoin’ler ile ilgili bir açıklama daha yaptı. Coinbase, mevcudiyetinin saklama kuruluşu ve müşteri yargı yetkisine göre kısıtlanabilir olacağını belirtmektedir.

Duyuru sonrasında bazı altcoin’ler yükselişe geçti

Coinbase tarafından yapılan duyuru sonrasında bazı altcoin’ler yükseliş hareketliliğine başladı. Özellikle MINA, ATA, DEXT, GNO, LOOM’un kazanımlar sağladığı görülmektedir. MINA son 24 saatte yüzde 1.18 oranında yükseldi ve şu anda 0.5543 dolar seviyesinden işlem görüyor. ATA ise yüzde 2.03 yükseldi ve şu anda 0.1086 dolardan işlem görüyor. DEXT, GNO ve LOOM ise sırasıyla yüzde 4.13, 4.2 ve 4.29 oranında yükseliş yaşadılar.

Coinbase Custody

Coinbase Custody, büyük çaplı kurumsal yatırımcıları hedefleyen bir kripto para saklama hizmetidir. Müşterilerine büyük miktarlarda bulunan kripto paralarını saklayabilmek imkanı sağlamaktadır. Ayrıca güvenli bir platform olarak tasarlanmıştır.

CEO Armstrong, FTX krizini değerlendirdi

Coinbase CEO’su Brian Armstrong, FTX krizinin ardından özellikle bu konuya dikkat edilmesini belirtiyor. CEO, kripto para birimlerine yatırım yapılmasıyla ilgili endişelerin ortasında bir açıklama yaptı. Armstrong, müşterilerine borsanın şu anda FTX gibi likidite sorunlarıyla karşı karşıya kalmayacağına dair güvence verdi. CEO’su konu hakkında şunları dike getirdi:

Coinbase’te yaşanılan, FTX’in çöküşü gibi bir sorun değil. Bunun nedeni, müşteri fonlarını bire bir desteklememiz. Ve bunun için bizim sözümüze güvenmek zorunda değilsiniz. Halka açık bir şirketiz ve bu nedenle Büyük Dört muhasebe firması tarafından denetlenmiş mali tablolar yayınlamaktayız. ABD’de halka açıldığımızda SEC’e bir S-1 başvurusunda bulunduk. Sonrasında ise kaydettik, ancak onlara işimizin nasıl yürüdüğünü tam olarak anlattık. Onlara denetlenmiş mali tablolarımızı sunduk ve halka arz için bizi onayladılar.

Ancak tüm bunlarla birlikte, son yaşanılanlar yatırımcıların ciddi oranda güvenini sarstı. Analistlere göre birçok yatırımcı kripto para piyasalarından çıkış yapmaya devam ediyor. Ayrıca, FTX krizinin etkilerini de gün geçtikçe daha net gözlemlemeye devam ediyoruz.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynak dailyhodl
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku