Ünlü Şarkıcı Kripto Para Kışının Sektöre Faydalı Olacağını Düşünüyor!

23

Kripto para alanının müzik sektöründeki en büyük destekçilerinden biri olan Snoop Dogg, kripto kışının “piyasada olmaması gereken kişileri elemesi” bakımından faydalı olduğunu söyledi. İşte ayrıntılar

Snoop Dogg’a göre kripto para kışı sektöre faydalı oldu

28 Haziran’da bir röportaj veren ünlü rapçi, ayı piyasasında olan kripto sektörünü yorumladı ve kendi görüşlerini aktardı. Dünyaca ünlü isim kripto paralar için “bence bu güzel bir sektör,” dedi ve her büyük  sektörün bir düşüş döneminin olduğunu söyledi. Diğer yandan Snoop Dogg, ayı piyasasını tanımlamak için kullanılan bir terim olan “kripto kışı”nın bir fırsat olduğunu düşünüyor. Rapçi, şöyle devam etti:

Görebileceğiniz tüm sektörlerde her zaman düşüş dönemi oldu: Alkol, tütün, tekstil, gıda, aklınıza gelebilecek tüm sektörler. Fakat bunların hepsi sektörün toparlanmasıyla belirli bir yükseliş gösterdi… Kripto kışı bu alanda olmaması gereken ve mevcut fırsatları suistimal eden herkesi ayıkladı diye düşünüyorum. Şimdi ise mükemmel bir iş olarak devam edecek ve piyasa düzeldiğinde yalnızca seçip deneyebileceğiniz mükemmel şeyler olacak.

Yatırım Yapılacak En İyi Kripto Para Nasıl Belirlenir? İşte Önemli Metrikler

Kriptoarena.com olarak da bildirdiğimiz gibi, Snoop Dogg, kripto para alanı ve özellikle NFT’ler ile uzun bir süredir yakından ilgileniyor. Ünlü rapçi, son olarak Eminem ile düet yaptığı yeni şarkısı “From The D 2 The LBC”nin klibinde NFT’lere yer verdi. Her ikisi de popüler NFT koleksiyonu Bored Ape Yacht Club’tan (BAYC) parça sahibi olan rapçiler, yeni single’ın kapağında da koleksiyona bağlılıklarını simgeleyen iki maymun çizimine yer verdi. Buna ek olarak, ikili şarkı klibinde de dönüşüme uğrayarak BAYC stili avatarlara dönüşüyorlar.

Eminem ve Snoop Dogg yeni kliplerinde BAYC’ye yer vermişti

Her ikisi de Dr. Dre’nin himayesinde olan Snoop Dogg ve Eminem, yalnızca bir buçuk yıl önce araları bozulmuş gibi bir görüntü çiziyordu. İkili, şimdi ise Bored Ape olarak yer aldıkları yeni bir klip için bir araya geldi. Eminem, 24 Haziran tarihli gönderisinde “From The D 2 The LBC” adlı yeni şarkıyı duyurdu. Gönderide yer verilen tekli kapağında ikiliyi ve Bored Ape Yacht Club’a (BAYC) bağlılıklarını simgeleyen iki maymun çizimi bulunuyor. Ünlü rapçi, hemen ardından da video klibi tanıtan bir gönderi paylaştı.

İki hip-hop efsanesi, takipçileriyle yeni bir müzik klibi paylaşmak için yeniden bir araya geldi. Klipte bu kez Ethereum tabanlı popüler NFT koleksiyonu Bored Ape Yacht Club (BAYC) da yer alıyor.

From The D 2 The LBC” adlı klipte Eminem ve Snoop Dogg, maymun animasyon karakterleri olarak görülüyor. Müzik videosu 1st AMENDMENT ve Young California prodüksiyonunda ve BAYC iş birliğinde çekildi.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynak cointelegraph
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku