İlk Dogecoin (DOGE) Müzik Festivali Ekim’de Başlıyor! İşte Ayrıntılar!

417

İlk Dogecoin (DOGE) müzük festivali ”Dogepalooza”, Ekim 2021’de resmi olarak başlayacak. Festival, Dogecoin topluluğunu bir araya getirmek için yapılan ilginç çabalardan biri.

Festival farkındalığı artırmayı amaçlıyor

Festival, “çok yönlü bir küresel kutlama ve DOGE için farkındalık yaratmayı hedefliyor. Dogepalooza’nın resmi web sitesi, topluluk odaklı Dogecoin Festivali’ni dünyanın birçok şehrinde ve ülkesinde gerçekleştireceklerini belirtti. Festivalin ilk etkinliğinin şu anda Teksas, Sugarland’de 9 Ekim 2021’de yapılması planlanıyor. Festivalin resmi kadrosu henüz açıklanmadı. Bununla birlikte, efsanevi şarkıcı Dione Warwick, festivalin temel konuğu olacak. Grammy ödüllü Damon Elliot ve dünyaca ünlü piyanist Chloe Flower da festivale katılacak. Tesla CEO’su Elon Musk da festivale desteğini açıkladı. Dogepalooza’nın resmi web sitesi şunları belirtiyor:

Dogecoin, Dünya, Mars ve ötesinin gelecekteki para birimi olma potansiyeline sahip.

Dogepalooza etkinliğinde canlı müzik etkinliğinin yanı sıra, ticari ürünler, kripto para firmaları ve hayır kurumları da yer alacak. Festival ayrıca, Dogecoin (DOGE)’in nasıl kullanılacağı, ekosistemin işleyişi ve gelecek planları hakkında daha fazla bilgi edinmek için bir eğitim etkinliği de içerecek. Kripto para topluluklarında topluluk oluşturma, fiyat üzerinde büyük bir etken olarak düşünülüyor.

Dogecoin evrensel bir güç haline geldi

Meme odaklı kripto para birimi son birkaç yılda küresel çapta muazzam bir popülerlik kazandı. Bu popülarite, DOGE’nin Elon Musk gibi milyarderlerden sağlam destek almasıyla geliyor. Bu yılın başlarında Dogecoin, tutkulu hayranlarının desteğiyle dünyanın ilk on kripto para birimi arasına girdi. DOGE şu anda piyasaya göre yedinci en büyük kripto para birimi konumunda.


An itibariyle, DOGE yüzde7 artışla 0.29 dolarlık fiyat ve 37.6 milyar dolar piyasa değeri ile işlem görüyor. Geçen hafta boyunca, DOGE fiyatı yüzde 37 arttı. Bu yılın başlarında, DOGE tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 0,74 dolar’a ulaştı. Bu yılın Haziran ayında Elon Musk, Dogecoin Müzik Festivali’ne desteğini açıklamıştı. Dünyanın dört bir yanındaki popüler kişiliklerden gelen bu kadar güçlü destekle Dogecoin kesinlikle aya gitme planalrını sürdürüyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynak Coingape.com
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku