APE Alttan Alıp Yüksekten Satılıyor! İşte Al-Sat Seviyeleri
APE Alttan Alıp Yüksekten Satılıyor! İşte Al-Sat Seviyeleri

APE Alttan Alıp Yüksekten Satılıyor! İşte Al-Sat Seviyeleri

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Dünyaca tanına NFT koleksiyonu Bored Ape Yacht Club(BAYC)’ın yerel token’ı ApeCoin(APE), kripto para piyasalarında ki yerini ve değerini korumaya devam ediyor.

APE yatırımcıları HODL ediyor

Bu durumun yaşanması ise yatırımcılarından destek alarak daha da büyümesini desteklemektedir. Ancak APE, piyasalara sürülmesinden bu zamana kadar ki süreçte, yatırımcıların düşükten al ve yüksekten sat stratejisini izledikleri belirtiliyor. NFT projesinin yerel token’ının en endişe verici yönlerinden biri ise, yatırımcılarının bir anda ortadan kaybolması durumuydu.

Kriptoarena.com olarak bildirdiğimiz gibi; Öncelikli olarak APE sahiplerinin, düşen fiyat seviyeleri sayesinde kayıplarını azaltıyor oldukları bildiriliyor. APE’nin düşüşte olan fiyat değeri, birçok yatırımcının dikkatini çekerek gelecekte oluşabilecek bir kazanç umuduyla HODLing’e başvurmasına neden olduğu söyleniyor.

Bu durumla beraberinde, orta vadeli yatırımcıların arz üzerindeki hakimiyetinin yanı sıra piyasada yoğunlaşmalarını da artırdı. Orta vadeli yatırımcıların şu anda tüm APE’lerinin yaklaşık yüzde 92,5’ini elinde tutmaya devam ederken, kısa vadeli ApeCoin sahiplerin elinde ise yüzde 7,5’inden daha az miktarda bulunduğu belirtiliyor. Ancak bildirilen o ki, tüm düşüşlerden sonra APE, kârları kabul etmede aktif hale gelmesi ile yatırımcılarına olumlu bir durum yaratıyor.

ApeCoin düşüşünü BAYC koleksiyonu ne kadar etkiliyor?

Katı girişlerle desteklenen kırmızı bir mum olmadan gerçekleşecek rallinin, ApeCoin’i 27,7 dolarlık ATH’sini yeniden almaya doğru ilerletebileceği belirtiliyor. Büyümenin, son birkaç gün içinde daha yüksek işlemler gerçekleştiren yatırımcıları adına da olumlu bir gelişme olduğu söyleniyor. İlginç bir şekilde, grafikte yer alan görünümlerin uzun vadede kripto para birimi adına pozitif bir alan olduğu bildirilse de, bu tür fiyat dalgalanmalarının ağ için faydalı olmayacağı belirtiliyor. Ancak, APE sahiplerinin satış işlemleri yapmamasının iyi bir durum olduğu söylenirken, APE’te de devam eden fiyat dalgalanmaları ile birlikte yatırımcılarından tutarlı bir desteğe ihtiyaç duyacaktır.

Bunun sebebi ise, NFT projesinin OpenSea NFT platformunda sadece 657 milyon dolarlık hasılatıyla şimdiye kadarki en kötü satışlarına tanık olmaları nedeniyle, APE’nin Temmuz ayı itibariyle BAYC’den böyle bir destek almayacak olması durumu olduğu belirtiliyor. Satışların bu kadar düşük olduğu son zaman ise, NFT’lerin yalnızca 328 milyon dolar gelir sağladığı Temmuz 2021 tarihidir. Bu nedenle, gelecekte meydana bir durum söz konusu olduğu sürece, APE yatırımcılarının bir miktar benzerlik olmasından, ApeCoin daha az fiyat dalgalanmalarıyla karşı karşıya kalabileceği söylenmektedir.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

APE Alttan Alıp Yüksekten Satılıyor! İşte Al-Sat Seviyeleri