Solana Fiyat Tahmini: İşte Kritik Seviyeler!

39

Küresel kripto para birimleri riskler nedeniyle geri çekilmeler ve düşüşler yaşıyor. Solana (SOL) fiyatı hafta sonu boyunca 2022’nin en düşük seviyesine doğru yaklaşık yüzde 28’lik bir düşüş daha  görebilir.

SOL fiyatı hafta sonu 26 dolar seviyelerine ulaşabilir

Solana fiyatı bu sabah ASya PAC oturumunda Çarşamba günü yayınlanan ve Fed’in yakın zamanda faizleri yavaşlatmaya veya düşürmeye başlamak isteyebileceğine dair güçlü bir inanç göstermeyen FED Tutanaklarının ardından bir düşüş yaşadı. Bir başka katalizör de, Xi ve Putin’in G20 toplantısına katılarak Ukrayna ve Endonezya çevresinde jeopolitik gerilimlere yol açması yönündeki manşet riskinden geldi. Bu ani büyük risk faktörü ile fiyat hareketi sadece bir yöne gidebilir: aşağı.

solana

Solana (SOL) fiyatı, turuncu yükselen trend çizgisi ve 55 günlük Basit Hareketli Ortalama’dan 39.53 dolardan anında destek aldı . Boğalar, fiyat hareketini bunun üzerine çekme şansını bile elde edemedi ve bunun yerine anında bir ret ve kesin düşüş aldı. Fiyat hareketi muhtemelen bu akşama kadar, aylık S1 civarında, tam yaz rallisinin hafta sonu boyunca kaybolması ve SOL fiyatının 2022’nin en düşük seviyesi olan 26 dolara düşmesi riskiyle birlikte 34 dolara ulaşacak.

Solana için hızlı bir geri dönüş ve toparlanma beklenmiyor

Hızlı bir geri dönüş ve toparlanma pek olası görünmüyor, düşüş eğiliminin Avrupa seansına yayıldığı görülüyor ve SOL fiyatı için geri dönüşü döndürebilecek gerçek bir olay yok. Boğaların, 40 dolara bir dönüş beklemeden önce aylık S1 desteğinden 34 dolardan bir sıçrama beklemeleri gerekiyor. Ayrıca bunun ardından üst seviyenin bir testini beklemeleri ve 55 günlük SMA ve turuncu yükselen trend çizgisinin üzerine geri dönmeleri tavsiye ediliyor. Bu, boğaların ivmesiyle üstleneceği yaklaşık yüzde 17’lik bir sıçrama anlamına gelebilir.

solana

Bu fiyat risklerinin yanında, Kriptoarena.com olarak da bildirdiğimiz gibi, Solana ağı bir çok hack saldırısına maruz kaldı. Solana tabanlı cüzdan sağlayıcısı Phantom, kullanıcıların dolandırıcılar tarafından gönderilen istenmeyen spam tokenleri kaldırmasına olanak tanıyan yeni bir yakım özelliği başlattı. Phantom ekibinin Perşembe günkü blog gönderisine göre, yeni özelliğe Phantom cüzdan uygulamasındaki Burn Token sekmesinden erişilebilir ve kullanıcıların her kullandıklarında küçük bir Solana ( SOL ) depozitosu almalarına olanak tanır. Yaoılan açıklamada şu sözlere yer verildi:

Hala Web3’ün Vahşi Batı günlerindeyiz. Kripto ekosistemi büyüdükçe, kullanıcıların fonlarını çalmanın yollarını arayan kötü aktörlerin sayısı da artıyor. NFT’lerin popülaritesindeki hızlı artış, dolandırıcılar için giderek yaygınlaşan bir saldırı yöntemi olan Spam NFT’lere yol açtı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynak fxstreet
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku