Santiment’ten Kritik Shiba Inu Raporu: Ufukta Ralli Var mı?

7.884

Son zamanlarda adından sıklıkla bahsettiren popüler altcoin Shiba Inu konsolide olmaya devam ediyor. Bununla birlikte trader’lar Dogecoin katili olarak da bilinen meme altcoin projesinden uzaklaşarak onu sosyal medyanın desteğine bırakıyor. Ayrıca, SHIB sosyal medyada Bitcoin, Ethereum veya Dogecoin’den daha fazla konuşuluyor.

Santiment verilerine göre Shiba Inu (SHIB)’deki sosyal hacim olumlu kalmaya devam ediyor

Ünlü meme token Shiba Inu’ya yönelik sosyal hacim ve genel duyarlılık son derece yüksek ve olumlu kalmaya devam ediyor. Bununla birlikte, dijital varlığın finansal verileri, Santiment’in zincir üstü verilerine göre, başka bir büyük hareket için yakıt deposunun boşaltılabileceğini gösteriyor. Sosyal metriklerin yeni zirvelere ulaşmasıyla, SHIB’in piyasa verileri sürekli büyüme belirtisi göstermiyor. SHIB’in bugün Binance’deki ticaret hacmi 11 trilyon token’a ulaşırken, kripto para biriminin fiyatının yerel en yüksek seviyeye ulaştığı bir önceki hafta 200 trilyondan çok uzaklaşmıyor.

Öte yandan, olumlu sosyal hacim, trader’ların ve yatırımcıların altcoin projesinin geleceği ve potansiyeliyle hala ilgilendiğini gösteriyor. Bununla birlikte bu gösterge, pek çok kişinin meme altcoin Shiba Inu (SHIB)’yu henüz cüzdanlarına ekleyecek kadar desteklemeye hazır olmadıklarını gösteriyor. Sosyal medyadaki popülerlik açısından, SHIB daha önce Twitter’da lider kripto para birimi Bitcoin (BTC), lider altcoin Ethereum (ETH) veya meme altcoin Dogecoin (DOGE)’den daha fazla konuşuldu.

Analistlere göre altcoin’deki yükselişin sebebi balinaların büyük satın alma gücü

Son zamanlarda adından sıklıkla bahsettiren popüler altcoin Shiba Inu konsolide olmaya devam ediyor. Bununla birlikte daha önce, balinalar meme tabanlı token Shiba Inu (SHIB)’i satın alıyor ve büyümesi üzerine bahse giriyordu. Analistlere göre, 11 Ekim’de tanık olunan fiyat artışına yüksek ihtimalle bu büyük satın alma gücü neden oldu.

Yazının yazıldığı sırada Shiba Inu (SHIB), 0.00003563 dolarlık yerel zirvesinden yüzde 19 düşerek 0.00002652 dolardan işlem görüyor. SHIB vadeli işlemlerine olan açık ilgi, aşırı kaldıraçlı bir pazara işaret eden son derece yüksek değeri gösterdikten sonra önemli ölçüde düştü. Çoğu trader fonlarını meme token’a dayalı türevlerden uzaklaştırsa da SHIB fiyatı nispeten sabit kalmaya devam ediyor. Ayrıca altcoin herhangi bir düzeltme yaşamadı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynak U.today/
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku