Binance, Lazio Taraftar Token Satışını Başlatıyor! İşte Ayrıntılar!

335
Kripto para sektörü ve futbol endüstrisi arasındaki ilişki gün geçtikçe büyüyor. İşlem hacmi bakımından lider durumda olan kripto para borsası Binance, Lazio Fan Token satışlarını 14 Ekim’de başlatacaklarını kullanıcıları ile paylaştı.

LAZIO Token nasıl satın alınır?

Bugün Binance’ın resmi internet sitesinden yaptığı duyuruya göre, Lazio Fan Token (LAZIO) Binance Launchpad aracılığı ile kullanıcılara sunulacak. Lazio Fan Token için token satışı, yarın Türkiye saati ile 03:00’da başlayacak. Süreçte borsa kullanıcılarının BNB bakiyelerinin kaydı ile gerçekleşecek olan Launchpad katılım formatı takip edilecek.

 

Borsadan yapılan açıklamaya göre, Launchpad’de satışı yapılacak token miktarı 4 milyon olarak belirlendi. Kullanıcı başına alınacak maksium miktar ise 20 bin LAZIO olarak açıklandı. Binance BNB kayıylarına ilişkin olarak şu açıklamayı yaptı:,
   Binance, 2021-10-14 TSİ 03:00 ile 2021-10-21 TSİ 03:00 arasında 7 gün boyunca kullanıcı BNB bakiyelerini kaydedecek. Her kullanıcı için nihai BNB tutma miktarı, daha önce duyurulan Günlük Ortalama BNB Bakiyesi hesaplaması kullanılarak 7 günün ortalaması olarak belirlenecektir.

Binance projeinin detaylarını açıkladı

Binance, 1 LAZIO’nun fiyatının 1 USD cinsinden satışa sunulacağını ve BNB cinsinden fiyatın katılımlar öncesinde belirleneceğini belirtti. Binance Coin (BNB)’in bu süreçte desteklenen tek kripto para birimi olacak. Taraftar tokenlar son zamanlarda yaygın hale geldi ve büyük ilgi görüyor. Bu projelerin temel amacı hem kulübe hem de taraftarlara fayda sağlamak. Böylesi projeler popüler olmaya başladı.

Kripto Para Borsası Binance'tan Çarpıcı Açıklama: Hisse Tokenlarında Alım-Satım Kapandı!

Yapılan açıklamalara göre LAZIO token toplam arzı 40 milyon adet olacak ve bu arzın yüzde 10’u yani 4 milyon adedi Binance Launchpad’e tahsis edilecek. İşte fan token satışı ile ilgili tüm detaylar:

 

  • Token Adı: Lazio Taraftar Tokeni (LAZIO)
  • Launchpad Üst Sınırı: 4.000.000 USD
  • Kullanıcı Başına Katılım Limiti: 20.000 USD (20.000 LAZIO)
  • Toplam Token Arzı: 40.000.000 LAZIO
  • Binance Launchpad’e Ayrılan Toplam Token: 4.000.000 LAZIO (Toplam Token Arzının %10’u)
  • Halka Açık Token Satış Fiyatı: 1 LAZIO = 1 USD (BNB cinsinden fiyat, katılım tarihinden önce belirlenecektir)
  • Token Satış Formatı: Katılım
  • Desteklenen Seanslar: Yalnızca BNB

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynak Binance.com
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku