Tahminlerinde Yanılmayan Platformdan Ethereum Raporu: Mart!
Tahminlerinde Yanılmayan Platformdan Ethereum Raporu: Mart!

Ethereum (ETH)’da Kritik Metrik 5 Ayın Zirvesinde: 4 Bin Dolar İçin Tek Engel Var

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Zincir üstü verilere göre, dünyanın en büyük merkeziyetsiz Blockchain ağı olan Ethereum (ETH), daha küçük ve orta ölçekli perakende yatırımcıları çekiyor.

 

Ethereum birikimi zirveye ulaştı! Fiyata olumlu etkisi var!

Glassnode’dan elde edilen veriler, 32 ve daha fazla ETH tutan Ethereum adres sayısının 5 ayın en yüksek seviyesi olan 109.188’e ulaştığını gösteriyor. ETH birikimindeki mevcut artış eğilimine rağmen, en az 32 ETH tutan toplam adres sayısı son altı ayda önemli ölçüde düştü. Ethereum birikimi, Coingecko’nun verilerine göre son 14 gün içinde  yüzde 27,6’dan fazla artan ETH’nin mevcut fiyatına yansıyor. ETH, geçtiğimiz yıl  yüzde 822,5 oranında kayda değer bir değer kazandı. ETH son 24 saatte yüzde 4’lük artışla an itibariyle 3.642 dolardan işlem görüyor

Ethereum Blockchain ağını çevreleyen sağlam ekosistem hesaba katıldığında, Ethereum birikiminin devam etmesi kaçınılmazdır. Merkeziyetsiz finans (DeFi) yatırımcıların gözdesi olmaya devam ederken, NFT sektörü de giderek daha popüler oluyor. ETH, daha geniş yatırımcın ağına yenilikçi DeFi ve NFT projelerinin bir karışımını sunan bir dizi rakip Blockchain protokolü ile rekabet içinde olsa bile, ETH ağı tartışmasız bu devrim niteliğindeki yenilikler için hala öncü merkez konumunda. NFT’lere olan taleple birlikte, NFT’yi basmak için Ethereum’a artan bir talep var. Bu eğilim yakın gelecekte yavaşlama belirtisi göstermedi.

 3800 dolar kritik direnç noktası

Ethereum ekosistemi ayrıca, tüm ağı enerji yoğun İş Kanıtı (PoW) modelinden daha sürdürülebilir ve ölçeklenebilir bir hisse kanıtı’na (PoS) geçirmeyi amaçlayan bir sistem olan Ethereum 2.0 modelinin ortaya çıkmasına hızla yaklaşıyor. Ethereum’da meydana gelen düzeltme, 4 bin dolara ulaşmak için bir desteğe ihtiyaç duyan ETH için sağlıklıydı. ETH’nin 3.400 dolar civarında işlem görmesi, daha düşük fiyatlardan yararlanarak daha fazla alıcının girmesine izin verdi.

 

Bu, ETH’nin kısa zamanda toparlanmasını sağladı. Günlük grafik ayrıca Ether’in tedarik bölgesini neredeyse geçmeyi başardığını gösteriyor. Bu engelden sonra, Ethereum, 3.800 dolar’daki  küçük kritik noktasını geçmeyi başarırsa, kısa vadede 4 bin dolara ulaşabilir.

 

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Ethereum (ETH)’da Kritik Metrik 5 Ayın Zirvesinde: 4 Bin Dolar İçin Tek Engel Var