Popüler Analistten Bitcoin, Cardano ve 3 Altcoin İçin Yeni ATH Açıklaması!

4.745

Geniş kitleler tarafından takip edilen bir kripto analisti ve trader’ı olan Michaël van de Poppe, Cardano (ADA), Fantom (FTM), Celer Network (CELR) ve Verasity (VRA) gibi altcoin projelerinin potansiyel fiyat hareketini özetliyor. Popüler analist ayrıca, Bitcoin (BTC)’in tüm zamanların en yüksek seviyesini yakında tekrar ziyaret edeceğini tahmin ediyor.

Ünlü analist Michaël van de Poppe, Bitcoin’in yakında yeni ATH’sini test edeceğini düşünüyor

Ünlü kripto analisti Michaël van de Poppe, geçtiğimiz günlerde yayınladığı yeni bir strateji oturumunda Bitcoin, Cardano ve 3 altcoin projesi hakkında önemli analizlerde bulunuyor. Analist, 134 bin YouTube abonesine Bitcoin konusunda iyimser olduğunu ve önde gelen kripto para biriminin kilit bir seviyenin üzerinde kaldığı sürece tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 64 bin dolara doğru ilerlemesini beklediğini ifade ediyor. Van de Poppe’nin bu konudaki yorumu ise şu şekilde:

Bu noktada Bitcoin için kritik seviyelerle ilgili olarak yukarı yönde güzel bir ani yükseliş yakaladık. Bu nedenle 55.000 ila 55.500 doların üzerinde kalırsak potansiyel bir devamlılık arıyoruz. Bu olursa, tüm zamanların en yüksek seviyesini test etmenin çok yakında olduğunu varsayıyorum ve bu harika olacak.

Piyasa değerine göre dördüncü sırada yer alan popüler altcoin Cardano’yu inceleyen kripto stratejisti, akıllı sözleşme platformunun muhtemelen bir dibe vurmadan önce Bitcoin’e (ADA/BTC) karşı değer kaybetmeye devam edeceğini düşünüyor. Analist, Cardano’nun fiyat hareketi konusunda şu ifadeleri kullanıyor:

0,0000031 BTC 1,77 dolardan, 0,000032 BTC 1,89 dolara doğru düzeltici bir hamle yaparsak şaşırmam. Şu anda sadece bir dibin içeride olduğuna dair net bir onay almak istiyorsunuz.

Analist, yükseliş potansiyeli olduğunu düşündüğü diğer altcoin projelerini inceliyor

Van de Poppe, paylaştığı grafiğe dayanarak, ADA/BTC paritesinin, 3,43 dolara tekabül eden 0,00006 BTC’ye bir ralli başlatma yolunda destek alanına ulaştığında düşüş trendini tersine çevirmesini bekliyor. Analistin listesinde, başka bir akıllı sözleşme platformu olan Fantom (FTM) yer alıyor. Van de Poppe, bu altcoin projesinin yükseliş trendine devam etmeden önce geri çekilmesini beklediğini ifade ediyor. Van de Poppe, Fantom’un fiyat hareketleri konusunda ise şu yorumu yapıyor:

Fantom’da herhangi bir işlem yapmak istiyorsanız, 1,68 ila 1,48 dolar arasındaki bölgeye bakmalısınız. Eğer oraya gelirse, size en iyi fırsatı verir. Ve sonra, potansiyel bir giriş noktası aramak istiyorsanız, önceki en yüksek ve önceki en düşük seviyeleri kullanmalısınız. Bir sonraki hedef bölge, 3,35 dolar ve hatta potansiyel olarak 5 dolar civarındaki alandır.

Celer Network’e gelince, Van de Poppe, 2. katman ölçeklendirme platformunun şu anda Bitcoin’e (CELR/BTC) karşı düşüş eğiliminde olduğunu söylüyor. Potansiyel bir giriş noktası olarak 0.000002 BTC’yi (0,11 doları) hedefliyor. Trader’ın listesindeki son altcoin, yeni nesil video paylaşım protokolü Verasity (VRA) oluyor. Van de Poppe, giriş noktasından itibaren %80’in üzerinde potansiyel bir ralliyi ateşleyebilmesi için VRA’nın da düzeltilmesini beklediğini belirtiyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynak Dailyhodl.com/
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku