Bu 10 Web 3.0 Coin'e Dikkat: Dev Yatırım Aldılar!
Bu 10 Web 3.0 Coin'e Dikkat: Dev Yatırım Aldılar!

Eski Google CEO’su: Bu Web3 Coin’ine Bakın!

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kripto para piyasalarında tanınan ünlü isim Eric Schmidt, bu Web3 Coin projesi hakkında yorumlarda bulundu. Eski Google CEO’su yatırımcıların bu projeye odaklanmasını öneriyor! İşte detaylar…

Schmidt: Bu proje, Web3 Coin projelerinin temelidir!

Popüler altcoin projesi Chainlink’in (LINK) kurucu ortağı Sergey Nazarov, kısa bir süre önce eski Google CEO’su Eric Schmidt ile görüştü. İkili, Chainlink’in büyüyen ağı ve ölçeklenebilir ekonomik sisteminin onu önde gelen Web3 Coin bilgi işlem ve güven hizmetleri platformu olarak nasıl kurduğunu tartıştı.

Schmidt konuşma sırasında şunları söyledi: “Yaptığınız iş (Chainlink) Web3 Coin projelerinin temelidir. Özünde dağıtılır, değişmez ve güvenilmezdir. Bunların herhangi bir bilgisayar sisteminin başarısının altında yatan güçlü kavramlar olduğunu söyleyerek devam etti:

Bence Web3’te, kazananlardan biri olarak Chainlink ile giren yeni şeylerin aynı dinamiğini göreceksiniz. Chainlink için kesinlikle doğrudur; diğerlerinden daha iyi teknolojiye ve ölçeğe sahipler.

Bir diğer yandan eski Google CEO’su, Web3 Coin projelerinin ardındaki tüm fikre şüpheyle baktığını, ancak Nazarov’un Web3 alanı hakkındaki “çılgın fikrine” ikna olduğunu söyledi. Davranışı teşvik etmek için token’ların kullanılmasını içeren 2. katman fikri, önceki üç ila dört yıl boyunca önemli bir ilerlemeydi, sözleriyle devam etti.

Eski Google CEO'su: Bu Web3 Coin Projesine Bakın!

Eski Google CEO’su, Web3 firmalarının Amazon, Google ve diğer teknoloji firmalarını devralmasının olası olduğunu da ekliyor. Ancak Web3’ün sağladığı güvensizliğin gerekmediği durumlar olabileceğini açıkladı. Bunun yerine, merkezileşme yoluyla ademi merkeziyetçilik elde etmek mümkün olacaktır.

Chainlink (LINK), 8 dolar seviyelerine ulaştı!

Haftasonu elde edilen CoinGecko verilerine göre Chainlink (LINK), 8 dolar seviyelerine kadar yükseliş yaşadı. Fiyat artışı, zincir üstü analitik firması Santiment tarafından büyük bir balina faaliyetinin onaylanmasının ardından geldi. Santiment verilerine göre LINK, balina işlemlerinin geçtiğimiz hafta sonu 4 ayın zirvesine ulaştığı görülüyor. Santiment’in paylaştığı sözler ise şu şekilde:

“Her biri 1 milyon doların üzerinde değere sahip 33 ayrı LINK işlemi var. Ayrıca bu token, 27 Haziran’dan bu yana 24 saat içinde en yüksek balina aktivitesini kaydetti.”

Eski Google CEO'su: Bu Web3 Coin Projesine Bakın!

Eylül ayında kripto para yatırımcılarının birçoğu LINK projesine yöneldi. Balinaların momentumu ise Ekim ayında artış yaşarken, geçtiğimiz bir haftalık süreçte LINK yüzde 12’lik bir yükseliş yaşadı. Daha önce kriptoarena.com olarak belirttiğimiz üzere LINK fiyatı, 8 dolarlık seviyede güçlü bir dirençle karşılaşıyor. LINK, bu güçlü dirençten ne kadar erken ayrılırsa, güçlü bir yükseliş koşusuna o kadar hızlı başlayacak. Popüler Web3 Coin projesi, 8 dolar aralığında sabitlenmeden önce, 6-8 dolar arasında konsolide oluyordu. Bu arada Chainlink, platformdaki entegrasyonlarla ilgili bir güncelleme de yaptı.

Twitter’da yapılan güncellemeye göre, geçtiğimiz hafta beş farklı zincirde 3 Chainlink hizmetinin 15 entegrasyonu gerçekleşti. Bu zincirler Polygon, Ethereum, Arbitrum, Bnbchain ve Avalanche olarak karşımıza çıkıyor. Güncelleme ayrıca LINK sahiplerine platformun staking teklifini hatırlattı. İlgilenen LINK sahipleri uygunluklarını kontrol edebilir ve Chainlink staking v0.1’e katılabilir.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Eski Google CEO’su: Bu Web3 Coin’ine Bakın!