Binance Balinası Bu Altcoin’den Devasa Miktarda Topladı!

95

Binance Smart Chain (BSC), devasa kripto para balinalarının faaliyetlerini takip eden kripto para birimleri veri platformu WhaleStats tarafından paylaşılan verilere göre, Binance Coin (BNB) balinasının büyük miktarlarda altcoin projesi Dogecoin (DOGE) satın alımı gerçekleştirerek cüzdanına eklediğini bildirdi.

BNB balinaları bu altcoin projesinden topluyor

“Scarlet Witch” adını ile bilinen Binance Coin (BNB) balinasının, bugün erken saatlerde bir işlem gerçekleştirdiği bildirildi. WhaleStats tarafından paylaşılan verilere göre Binance Coin balinası, 31.66 milyon dolar değerinde 400 milyon DOGE satın alımı yaptığı belirtiliyor. Günün erken saatlerinde gerçekleşen işlem sırasında, kripto para balinasının 0.11 dolar fiyat seviyesi gibi düşük bir ücret ödemesi yaptığı belirtilenler arasında.

Scarlet Witch’in özellikle, Binance Smart Chain’inde bulunan devasa kripto para balinalardan biri olduğu ve WhaleStats sıralamalarında 74. sırada yer aldığı bildiriliyor. Kriptoarena.com olarak bildirdiğimiz gibi; Geçtiğimiz haftalarda 71. en büyük Binance Coin (BNB) balinasının 5,68 milyon dolar değerinde 68 milyon DOGE satın alımı gerçekleştirerek, meme coin projesini üst sıralara taşıdığı belirtildi. Kripto para balinalarının hareketlerini takip eden WhaleStats verilerine göre, “Martian Manhunter” adı ile bilinen BNB balinasının, büyük bir işlemle 5.68 milyon dolar değerinde 68 milyon DOGE satın alımı yaparak cüzdanına eklediği bildiriliyor.

Kurucuların Dogecoin (DOGE) sevgisi

Kripto para piyasalarında işlem yapan küçük yatırımcıların son fiyat düşüşleri sonrasında stablecoin projelerinde kalmayı tercih ettikleri belirtilirken, kripto para balinalarının farklı kripto para birimlerindeki hareketliliklerini artırmak adına kripto para birimlerini daha düşük fiyat seviyelerinden alım gerçekleştirerek yararlandıkları görülüyor. DOGE tüm zamanların en yüksek seviyesinden yüzde 89.3 düşüşle 0.078 dolar seviyelerinden işlem görmeye devam ediyor. Geçtiğimiz yıldan bu zamana kadar ki süreçte Dogecoin (DOGE)’deki büyük düşüşe rağmen, meme kripto para birimi takipçilerinin her zaman meme coin projesinin ardında oldukları belirtiliyor.

Binance Balinası Bu Altcoin'den Devasa Miktarda Topladı!

Geçtiğimiz haftalarda Amerikan elektrikli otomobil şirketi Tesla’nın CEO’su ve kurucusu Elon Musk, meme coin birimi Dogecoin’i alım satım işlemleri için kullanılacağını bildirdi. Benzer şekilde, Robinhood’un CEO’su ve kurucu ortağı Vladimir Tenev de meme kripto para birimi desteklediğini belirterek DOGE’nin internet ortamında yerel para birimi haline gelmesine yardımcı olacak yolların önerisinde bulundu. 09 Haziran tarihinde Tenev, meme kripto para birimini en iyi arkadaşı olarak adlandırarak Dogecoin’e olan aşırı sevgisinin olduğunu duyurdu.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynak thecryptobasic
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku