Haftasonu Gözler Bu Meme Coin’de Olacak!  İşte Gelişmeler

36

Köpek temalı meme coin projesi Shiba Inu (SHIB) fiyatı, keskin bir yükselişe daha işaret ediyor. Analistler hafta sonu rallisi olabileceği söylüyor. SHIB fiyatının, yeni görülen tez ve hareketliliğie dayalı olarak piyasalarda alternatif bir yükseliş görümüne sahip görülüyor. Kripto para analistlerine göre yatırımcılar, hafta sonu gerçekleşebilecek birden fazla fiyat senaryosuna dikkat etmelidir.

Meme coin fiyatı değişkenlik gösterebilir

Kriptoarena.com olarak bildirdiğimiz gibi; Meme coin Shiba Inu (SHIB) fiyatında patlayıcı bir hamle yaşanacağı bildiriliyor. Teknik verilerde yer alan bilgilere göre analistler, 0,00001400 doları hedefleyen keskin bir hareketlilik sonrasında, aşağı yönlü düşüşün gerçekleşebileceğini öne sürüyor. Shiba Inu fiyatına bakıldığında, yakın zamanda kurulan bir yükseliş trendini doğrulamak adına ince işaretler gösteriyor. 0.00001217 dolar seviyesinden daha yüksekte yer alan yeni, 0.000014000 dolar seviyesine doğru başlayan bir fiyat artışının erken kanıtı olabileceği belirtiliyor.

SHIB fiyatı, FOMO tarzı bir fiyat takibine neden olabilecek aşırı oynaklığa tanık olabilir. Analistler bu nedenle, yatırımcıların piyasalarda işlem gerçekleştirirken önlemler almaları ve bir ticaret planı oluşturmalarını söylüyor. 0.00001220 dolar seviyesinde gerçekleşecek ikinci bir girişim, yükseliş eğilimi gösteren yatırımcıların aradığı katalizör etkisini yaratabilir. Ani bir yükseliş rallisinin geçersiz kılınması durumunda ise, 0,00001100 dolar seviyesinin altında bir kırılma yaşanacağı bildiriliyor.

Shiba Inu’de ayı tuzağı ve üçgen formasyonu

Meme coin projesinin fiyat hareketliliğine bakıldığında ise bu yaz çok yükselişli bir üçgen konsolidasyonda ilerlediği görülüyor. Yükseliş hedeflerinin ise 0,00001700 dolar seviyesine ulaşması bekleniyordu. SHIB’in yükseliş fiyat hareketinde gösterdiği başarısızlığı, piyasalar içerisinde akıllı bir ayı tuzağı fikirlerine yol açtı. Temmuz ortasında, 0.00000975 dolar likidite seviyesini hedefleyen düşüş tahmini yayınlandı.

Meme coin fiyatı, geçtiğimiz hafta yayınlanan son düşüş tahmininin ortasında yüzde 27 oranında düşüş gerçekleştirerek, 0.00001033 dolara kadar geriledi. Köpek temalı meme coin, hedeflenen 0.00000975 dolarlık likidite seviyesine ulaşamadan yüzde 5 düştü ve o tarihten bu yana tahmin edilen düşüşün yaklaşık yüzde 80’ini ilk üçgen trend çizgisinin üzerine çıkardığı bildiriliyor. Gerçekleşen fiyat seviyelerinin ise, kripto para yatırımcıları arasında haklı bir kafa karışıklığına neden olduğu belirtiliyor.

Meme coin SHIB fiyatının bu hamle sebebiyle düşüş yaşayabileceği söyleniyor

Analistler göre, 0,000014000 dolar seviyesinde yeni zirveleri hedefleyen yeni bir senaryo mevcut. 0.00001270 dolar fiyat seviyesinin üzerinde meydana gelecek bir kırılma, böyle bir hareketi tetiklemek için katalizör etkisi yaratmalıdır. Bununla birlikte, 0,00000770 dolar seviyesinde yaşanacak bir düşüş, hedefleriyle yeni yazın en yüksek seviyelerine ulaşılmasının hemen ardından bir likidite avı başlayabilmesinden dolayı, yatırımcılar tedbiri olmalıdır.

Haftasonu Gözler Bu Meme Coin Projesinde Olacak!  İşte Gelişmeler

Ayrıca, 0,00001100 dolar seviyesinin altında yaşanacak bir ihlalin, kısa vadede 0.00000970 dolar seviyelerine doğru bir satış baskısını tetikleyebileceği belirtiliyor. Ancak analistler, tekniklere bakıldığında önce daha yüksek hedeflerin gerçekleşebileceğini öne sürüyor. Bu tez düzgün bir şekilde takip edilirken çoklu ticaret kurulumlarının tahmin edilebileceği aktarılıyor.

Haftasonu Gözler Bu Meme Coin Projesinde Olacak!  İşte Gelişmeler

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynak fxstreet
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku