Yükseliş Başladı: Bu Altcoin Önümüzdeki Haftanın Trendi Olabilir!

209

Hatırlayacağınız üzere geçtiğimiz aylarda Terra büyük bir çöküş yaşamıştı. Bu çöküşün hemen ardından toparlanma çabalarına giren altcoin projesi, yeni bir token ile piyasalara geri dönüş yapmıştı. Bu dönüşle beraber eski token’ın ismini Terra Classic (LUNC) olarak değiştiren proje, son günlerde yükseliş yaşıyor. Peki sırada ne var? İşte detaylar…

LUNC fiyatının yükselişi yatırımcıları meraklandırdı!

Son günlerde lider kripto para birimi BTC fiyatında dalgalanmalar yaşanırken, bu altcoin projesi hafta boyunca yaşadığı yükselişle beraber sık sık isminden söz ettirdi. Bununla beraber BTC fiyatının 20 bin dolar seviyelerinin altında işlem görmeye devam etmesine rağmen bu kripto para birimi yükseliş trendini sürdürmeyi başardı. Bildiğiniz üzere Terra, yaşadığı çöküş ile beraber geri dönüş yaşayamamıştı. Uzmanlara göre bu durum, kripto para birimlerinin aşırı gücünü ve kaybedilen pozisyonları en erken geri alma eğilimlerini gösteriyor.

Daha önce kriptoarena.com olarak fiyatını bildirdiğimiz altcoin projesi geçtiğimiz aylarda büyük bir çöküş ile gündeme gelmişti. Kripto para piyasalarında geçtiğimiz ay çöküş yaşayarak büyük bir ses getiren Terra Classic, son 24 saat içerisinde yaşadığı yüzde 11 yükseliş ile beraber anlık olarak 0.00012813 dolardan işlem görüyor.

Peki bu altcoin önümüzdeki haftalarda fiyatından bir sıfır daha silebilecek mi?

Son günlerde kripto para piyasasında birçok altcoin kırmızı rengi gösterirken LUNC fiyatı, istikrarlı bir şekilde yoluna devam ediyor gibi gözüküyor. Bir diğer yandan Terra topluluğunun yaptığı bir oylamada, her bir işlem sırasında token’ın bir miktarını yok eden LUNC yakım önerisi kazandı ve bu durum önümüzdeki dönemlerde LUNC fiyatında büyük bir etki oluşturabilir. Kripto para analistlerine göre Terra Classic (LUNC) anlık olarak 0.000133 ila 0.000145 dolar arasında dalgalanmalar yaşıyor ve önümüzdeki birkaç gün içinde büyük bir kırılma şansına sahip.

Analistlere göre LUNC fiyatı, simetrik bir üçgenle sallanıyor ve konsolidasyonun zirvesine ulaşmak üzere. Bu nedenle, varlık, hafta sonu boyunca konsolidasyonu sonlandırabilecek yüzde 5 ila yüzde 7 oranında küçük bir geri çekilme ile karşı karşıya kalabilir. Düşüşün, 0,0002 ABD dolarına yakın bir sonraki hedefe doğru güçlü bir yükseliş başlatabilecek bir geri dönüş hareketini tetiklemesi bekleniyor. Bununla birlikte, varlık, 0,000188 dolar civarında bir yerde kritik bir dirençle karşılaşabilir ve burada reddedilme olasılığı da bulunuyor. Analistlere göre burada varlık ya yüzde 2 ila yüzde 3’lük bir düşüşten sonra hızla toparlanabilir ya da 0,0015 dolar seviyelerinin çok altına düşebilir. Öte yandan analistler, bu seviyelerin aşılması durumunda bir sonraki üst hedefi test etmenin çok kolay olacağını da ekliyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynak coinpedia
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku