Dogecoin (DOGE) Bu Gelişme Sonrası Yükselişe Geçti!

82

Coinbase, yıllarca süren sessizliğin ardından nihayet Dogecoin (DOGE) için destek ekledi. 3 gün içerisinde borsada kripto para ile alım satım yapmak mümkün olacak.

Dogecoin sonunda listelendi

Amerika Birleşik Devletleri’nin en büyük kripto para borsasından ve halka açık tek borsa olan Coinbase, Dogecoin mevduatlarının artık Pro platformunun müşterileri için mevcut olduğunu duyurdu. Coinbase Pro, Coinbase tarafından geliştirilen ve profesyonel yatırımcılara veya ileri düzeyde günlük işlem bilgisine sahip olanlara yönelik bir platformdur. “Vanilla” hizmetinden farklı olarak, Coinbase Pro’nun arayüzü ve çoğu kripto borsasında görüldüğü gibi daha tekniktir ve kullanıcılarına daha geniş bir işlem çifti yelpazesi sunar.

 

Coinbase ve Coinbase Pro hizmetlerine ek olarak şirket, Coinbase Prime, OTC masası, kripto para cüzdanı, Blockchain istihbarat, analitik hizmetleri ve dijital varlık saklama gibi başka teknoloji çözümleri de sunuyor.

Coinbase resmi olarak ayrıntıları duyurdu

Şirket Dogecoin işlemleri için her şeyin planlandığı gibi gittiğini ve beklenen minimum likiditeye ulaşıldığı varsayılarak üç gün içinde başlayacağını duyurdu. Platform, Dogecoin’i listeleyeceğini zaten belirtmişti. Yine de, bugünün duyurusu bu girişimi, resmileştiriyor ve popüler meme altcoin ile ilgili işlem faaliyetlerinin başlaması için bir son tarih belirlenmiş oldu. Coinbase duyuruyu resmi sayfasında paylaştı ve ekibin sürekli olarak yeni tokenları listeleme olasılığını yineledi. Açıklamada şunlara yer verildi:

Bugünden itibaren, ticaretin desteklendiği bölgelerde DOGE için gelen transferler artık kullanılabilir. Trader’lar satış emri veremez ve hiçbir satış emri emir karşılanmayacaktır. Likidite koşulları karşılanırsa, işlemler 3 Haziran Perşembe günü saat 9:00 PT’de veya sonrasında başlayacak.

Ünlü Milyarder Mark Cuban ve Oğlunun Aldığı Altcoin!
Ünlü Milyarder Mark Cuban ve Oğlunun Aldığı Altcoin!

Koşullar karşılandığında, trader’lar DOGE’lerini BTC ve USDT stablecoin ile değiştirebilecekler. Ayrıca USD, EUR ve GBP’ye karşı fiat çiftlerini etkinleştirdiler.

Dogecoin fiyatı artış kaydetti

Dogecoin 2021 boyunca çok büyüdü. Fiyat açısından, geçen ay 0,004 dolardan 0,74 dolara yükseldi, bu da 1 Ocak’ta satın alan ve en tepeden satan biri için yüzde 16 bin’den fazla bir kazanç anlamına geliyor.Bu zirveden, yaklaşık yüzde 50’lik düşüş yaşayan DOGE, 2021’de yüzde 8 bin kâr sağladı ve bu, Coinmarketcap’ın İlk 100’ünde en iyi performans gösteren kripto para birimlerinden biri anlamına geliyor.

Dogecoin (DOGE) ve Elon Musk İkilisi Yine Sahnede: Fiyat Yükselişe Geçti!

Dogecoin, şu anda, XRP, Solana, Bitcoin Cash ve Stellar’dan daha iyi performans gösteren 47.5 milyar dolarlık bir piyasa değeri ile küresel kripto para birimi sıralamasında 6. sırada yer alıyor. Bu eğilim, piyasa değeri ölçümlerini takip edenler için altı ayda 600 milyon doların biraz üzerindeki toplam değerlemeden 47,5 milyar doların üzerine bir artışı temsil ediyor.

Ancak tüm büyümeye rağmen, Dogecoin memlere ve duyurulara aşırı tepki vermeye devam ediyor. Coinbase’den gelen haberlerin ardından, kripto para bir saat içinde yüzde 7,51’lik bir artış kaydetti ve kendisini 0,360 dolar seviyesinde konumlandırdı. Dogecoin, ardından 0,35 dolarına kadar düzeltildi ve ardından son 24 saat içinde yüzde 11,4’ten fazla bir büyüme için mevcut 0,330 dolara yükseldi.

Kaynak Cryptopotato.com
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku