Analist: DOGE ve SHIB Rakibi Yakın Zamanda Patlayabilir!

Analist: DOGE ve SHIB Rakibi Yakın Zamanda Patlayabilir!

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Daha önce kriptoarena.com olarak analizlerini aktardığımız popüler altcoin analisti Altcoin Sherpa, Twitter üzerinden yaptığı açıklamalarla beraber bu DOGE ve SHIB rakibinin hızla yükselebileceğini aktardı! İşte detaylar…

Ünlü analist açıkladı: PEPE ve bu altcoinler yakın zamanda fırlayabilir!

Popüler kripto para analistlerinden Altcoin Sherpa, Twitter üzerinden 195.700 takipçisine aktardığı verilerde DOGE ve SHIB rakibi popüler memecoin PEPE’nin bir dip seviye oluşturduğunu ve mevcut seviyelerden çift haneli bir patlama yaşayabileceğini öne sürüyor. Popüler altcoin için Temel Fibonacci geri çekilme seviyelerini uygulayan Sherpa, PEPE’nin %57’lik bir artışla yaklaşık 0,00000150 dolardan 0,00000235 dolara yükselebileceğini söylüyor. Ünlü analistin sözleri şu şekilde:

PEPE: Buradan ve 0,786 Fibonacci seviyesinden gelen bu kesime ilişkin orijinal fikrimden hiçbir şey değişmedi. Yine de orta vadede bunun bir dip oluşturduğunu düşünüyorum. Ve bu en azından 0,50 Fibonacci seviyesine kadar gidecek.

Nisan ortasından bu yana %2.600’ün üzerinde artış gösteren PEPE, bu yazının yazıldığı sırada 0,00000150 dolardan işlem görüyor. Sherpa, diğer kripto varlıklarına dönerek, “birçok” altcoinin kısa vadede dibe vurduğunu söylüyor.

Ethereum (ETH) ölçeklendirme çözümü Arbitrum (ARB), akıllı sözleşme blockchain Sui Network (SUI) ve değiştirilemez token (NFT) pazarı Blur (BLUR) grafiklerini eklerken, üç kripto varlığının bir destek seviyesinden sıçradığını gösteren popüler analist, birçok altcoinin ileride %20 ila %50 arasında yükselebileceğini söylüyor. Ancak Sherpa, rallinin kısa ömürlü olabileceği konusunda uyarıyor ve şu sözleri aktarıyor:

Ben hala birçok altcoinin kısa vadede dibe vurduğunu düşünüyorum. Bunun bir tür trend dönüşü olup olmadığına karar vermek için; ben şahsen bundan şüpheliyim. Yine de, bunların birçoğu için %20-50’lik bir yükselişin yaklaştığını düşünüyorum (belki bundan sonra daha da aşağı yönlü olabilir).

Arbitrum, Blur ve Sui anlık olarak sırasıyla 1,08 dolar, 0,471 dolar ve 0,0957 dolardan işlem görüyor.

Elon Musk DOGE için desteğini sürdürüyor

Bir diğer yandan uzmanlar DOGE rakibi PEPE’ye dikkat çekerken, milyarder isim Elon Musk’tan da DOGE’ye destek geldi. Son Wall Street Journal röportajında Musk, lider kripto para birimi Bitcoin’in (BTC) bir parodisi olarak yaratılan orijinal memecoin’i neden hala tercih ettiğini açıkladı. Ünlü isim, röportajda memecoin için “Dogecoin benim en sevdiğim kripto para birimi çünkü en iyi mizaha sahip ve köpekleri var.” sözlerini kullanırken, Musk, şaka olarak yaratılan bir varlığın küresel bir para birimi haline geldiğini görmenin eğlenceli olacağını söylüyor. Açıklama, Twitter’ın mikroblog platformunda kripto ödemeleri başlatacağına dair haberlerin ortasında geldi. Milyarder ismin sözleri şu şekilde:

Bir arkadaşımın, en ironik açıklamanın en olası ve kripto para birimi için en ironik sonucun, kripto para birimleriyle dalga geçmek için şaka olarak yapılan şey olacağı yönünde bir sözü var. En ironik sonuç ise bunun küresel para birimi haline gelmesi olacak.

Elon Musk'un Tek Tweetiyle Bu Altcoin Fırladı!

Musk, hala DOGE’nin en etkili destekçileri arasında yer alıyor. Nisan ayında Musk’ın, Twitter’ın mavi kuş simgesini DOGE’nin logosuyla değiştirme kararının ardından Dogecoin’in fiyatı yüzde 30 artmıştı. Öte yandan milyarder isim, kendisini Dogecoin’i yasadışı olarak tanıtmak ve fiyatını yükseltmekle suçlayan bir grup yatırımcı tarafından açılan 258 milyar dolarlık bir davayla karşı karşıya. Musk’ın avukatları, token hakkındaki ifadelerinin dijital varlığın gerçek bir onayı olarak kabul edilemeyecek kadar belirsiz ve aptalca olduğunu savunuyor. Bu yüzden birçok uzman isim, Musk’ın dava karşısında galip geleceğini düşünüyor. Bununla beraber DOGE fiyatı anlık olarak 0,070837 dolar seviyelerinden işlem görüyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Analist: DOGE ve SHIB Rakibi Yakın Zamanda Patlayabilir!