Coinbase Türklerin Bolca Aldığı Altcoin’i Listeliyor!

90

Kripto para piyasasının önde gelen borsalarından ABD’li dev borsa Coinbase, kısa bir süre önce yaptığı duyuru ile birçok yatırımcının dikkatini çekti! Popüler borsa Coinbase, Web3 kullanımını daha da güçlendirmek adına bu altcoin projesini destekleyeceğini açıkladı! İşte detaylar…

Dev kripto para borsası Coinbase, bu altcoin projesini listeleyecek!

Kaliforniya merkezli dünyanın en büyük kripto para borsalarından Coinbase, platform üzerinde yeni bir altcoin listeleyeceğini duyurdu. Dev kripto para borsası geçtiğimiz gün yaptığı açıklamalarda birçok yatırımcının dikkatini çekerek, 18 Mayıs 2023 tarihinde popüler altcoin SUI’yi (SUI) destekleyeceğini ve Coinbase Assets tarafından listeleneceğini açıkladı. Daha önce yol haritasına eklediği altcoin projesini listeleyecek borsa, yeterli likidite gereksinimlerinin karşılanması halinde, platformun SUI/USDT çiftinde aşamalı olarak işleme başlayacağını duyurdu.

Kriptoarena.com olarak aktardığımız üzere popüler altcoin SUI, geçtiğimiz haftalarda da Binance üzerinde listelenmişti. Binance sonrası gelen bu listeleme ile beraber Coinbase müşterileri haberi sevinçle karşıladı. Bir diğer yandan Coinbase tarafından yapılan bir duyuruya göre SUI coin, kripto piyasasında yeni olan ya da diğer tanınmış kripto para birimlerine kıyasla düşük işlem hacmine sahip kripto para birimleri için ayrılan “Experimental” yani deneysel kategorisine dahil edilecek.

Kripto para borsası tarafından yapılan duyuru büyük bir coşku ile karşılanırken, PEPE yatırımcıları SUI’yi kaçırdıkları için bir miktar hayal kırıklığına uğramış olabilirler. Bununla beraber Coinbase son zamanlarda listeleme yol haritasına daha yeni tokenlar ekleme konusunda oldukça aktif davranıyor. Daha önce kripto borsası, Cosmos ekosistemi için inşa edilmiş merkezi olmayan bir borsa (DEX) olan Osmosis’i (OSMO) yol haritasına ekledi ve şu anda listeleme onayını bekliyor.

SUI fiyat durumu

Dev kripto para borsalarından Coinbase, yol haritasına eklediği yeni altcoin projeleriyle birçok yatırımcının dikkatini çekiyor. Özellikle yeni yatırımcılar bu yol haritasından faydalanabiliyor. Son olarak SUI’yi listeleyen borsa, birçok yatırımcının akını ile karşılaştı. Öte yandan popüler altcoin projesi SUI (SUI), son 24 saatlik süreç içerisinde yüzde 4 değer kazandı ve anlık olarak 1,19 dolardan işlem görüyor. Projenin son iki haftalık süreçte gördüğü en yüksek değer olan ATH değeri ise 2.16 dolar seviyelerinde yer alıyor ve anlık seviyeye yüzde 44 uzaklıkta bulunuyor. Popüler altcoin projesi SUI’nin piyasa değeri, anlık olarak 629 milyon dolar seviyelerinde yer alıyor ve işlem hacmi ise 253 milyon dolar seviyelerinde.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynak Coingape
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku