DOGE Kurucusundan Şok Açıklama: Asla ATH Yapmayacak!

91

Dogecoin(DOGE) kurucusu Billy Marcus, meme coin projesinin bir önce gerçekleşen tüm zamanların en yüksek seviyesine(ATH) ulaşabilmesi konusunda karamsar olduğunu söylüyor.

DOGE yatırımcıları yeni bir ralli daha bekliyor

Kriptoarena.com olarak bildirdiğimiz gibi; Kripto para piyasalarında devam etmekte olan düşüşlere göre birçok yatırımcının, meme kripto para birimi Dogecoin (DOGE) dahil olmak üzere diğer tüm kripto para birimlerinde yeniden yükseliş yaşanıp yaşanmaması konusunda karamsar oldukları belirtiliyor. Kripto para piyasalarında bulunan coin’lerde ATH’lerin gerçekleştiği 2021 yılında ki büyük ralli sonrasında gerçekleşen büyük düşüşler bu düşüncenin oluşmasına neden olmuş görünüyor. Geçtiğimiz süreç içerisinde yaşanılanları hatırlatan cocochaneladair isimli Twitter kullanıcısı, meme kripto para biriminin 0,74 dolar seviyesine ulaşmadan önceki Dogecoin grafiğini takipçileriyle paylaştı. Twitter kullanıcısı paylaşımında şunları söyledi:

Bu durumu yeniden görmek için sabırsızlanıyorum #Dogecoin #DogecoinToTheMoon

Dogecoin’in kurucu ortağı Billy Marcus, paylaşılan tweet’e yanıt vererek, meme coin projesi DOGE takipçilerinin kripto para birimini yeniden tüm zamanların en yüksek seviyesinde görememe olasılıklarının olduğunu söylüyor. Marcus’a göre Dogecoin, perakende ve kurumsal yatırımcılar tarafından büyük ölçüde benimsenme durumu da göz önünde bulundurulduğunda meme kripto para birimi adına birçok başarı ile birlikte sonuçlanmış güzel bir yıl geçirdiğini söylüyor:

DOGE’yi 0,74 dolar seviyelerinde bir daha asla göremeyebiliriz. 2021 garip sayılabilecek karmaşık bir dönemdi ve Dogecoin distopyaya yönlendirildi.

Dogecoin ortak kurucusunun büyük ölçüde haklılık payı olduğu belirtiliyor. Bugüne kadar Dogecoin, piyasadaki diğer kripto para birimlerinde olduğu gibi sabit bir arza sahip değil. Dogecoin takipçilerinden gelen talep ve isteklere rağmen, proje geliştiricilerinin gerçekleştirilen bu talep ve isteklere sessiz kaldıkları, çünkü sorunu düzeltmeye yönelik yapılacak herhangi bir adımın meme coin’in güvenliğini tehlikeye atabileceği belirtiliyor.

Dogecoin daha da düşüş yaşayacak mı?

Bu durumlara ek olarak Dogecoin, popüler teknoloji şirketi Tesla’nın CEO’su Elon Musk’tan aldığı büyük destekle birlikte geçtiğimiz yıl 0,74 dolar seviyesine kadar yükseliş yaşamayı başardı. Tesla CEO’su, meme kripto para biriminin zirveye doğru ilerlemeden önce birkaç kez DOGE hakkında fiyatını artış yönünde tetikleyecek olumlu tweetler paylaşmıştı. Elon Musk’ın Dogecoin’e yönelik eylemleri sonucunda ise, şu anda devam etmekte olan 258 milyar dolarlık bir dava açıklamasına neden oldu ve davacı taraf DOGE’un bir piramit şemasını desteklediğini iddia ediyor.

Mayıs 2021 tarihinde Dogecoin’in tüm zamanların en yüksek seviyesi kabul edilen 0,74 dolar fiyat seviyesine yükseldiği hatırlatılıyor. Birçok yatırımcı ise Dogecoin fiyatının 1 dolar seviyesine kadar yükseleceğine inandıklarını belirtiyorlardı. Bunlarla birlikte, popüler meme coin projesi tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 0,74 dolar seviyesine ulaşmasından aylar sonra, büyük bir şekilde düştüğü için yatırımcıların yeniden bu seviyeye gelmek ile ilgili düşüncelerinin ertelendiği belirtiliyor. 2022 yılının ilk zamanlarından şuana kadar, işlerin daha da kötüye gittiği ve bu durumunda token’in 0,062 dolar seviyesine kadar gerilemesi ile ATH’den yüzde 92’lik bir düşüşü temsil ettiği görülüyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynak thecryptobasic
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku