Bu Meme Coin’ler Yeni Bir Dönüm Noktasına Ulaştı!

63

Popüler meme kripto para birimi Shiba Inu (SHIB)’nun resmi Twitter hesabı , 3.4 milyon takipçiyle yeni bir dönüm noktasına ulaştı. Aynı şelilde, son zamanlar adından sıkça söz ettiren meme coin BabyDoge’un Twitter hesabı , takipçi sayısının 1,45 milyonu aştığını duyurdu. Karşılaştırma için, rakip meme coin Dogecoin’in de yaklaşık 3.4 milyon Twitter takipçisi var. Shiba Inu, son aylarda büyüme kaydetti ve Şubat ayından bu yana 700.000’den fazla takipçi ekledi.

Meme coin projelerine olan ilgi artıyor

Ayrıca Shiba Inu (SHIB)’nun sahip sayısı artmaya devam ediyor. WhaleStats’a göre SHIB sahiplerinin toplam sayısı 1.182.817’ye yükseldi . Sahiplerin sayısındaki artış, fiyatı hemen etkilemese de, bir kripto para birimine uzun vadeli ilgi gösterebilir. WhaleStats’ın en iyi 100 Shiba Inu sahibine ilişkin analizi, kripto balinalarının milyarlarca Shiba Inu ile etkileşime girmesiyle aktif adreslerde yüzde 20’lik bir artışı yansıttığından, Shiba Inu balinaları son 24 saat içinde daha aktif hale geldi.

Blockchain veri takip platformu ayrıca Shiba Inu’nun en büyük 100 ETH balinası içindeki en çok toplanan token olarak FTX’i geçtiğini duyurdu. Yatırımcıların yüzde 91’i Shiba Inu’yu tercih ediyor Orta Doğu’nun en büyük borsası Rain tarafından yakın zamanda yapılan bir ankete göre, trader’ların yüzde 90.9’u Shiba Inu’yu tercih etti. SHIB alım satımı, borsanın listeye girmesinden aylar sonra, Mayıs ayında Rain’de yayına girdi.

BabyDoge büyümeye devam ediyor

Popüler meme kripto para birimi BabyDoge’un Twitter hesabı , takipçi sayısının 1,45 milyonu aştığını duyurdu. 29 Nisan’da bu sayı halen 1,3 milyon seviyesindeyken, Şubat ayında 1 milyon seviyesindeydi. Böylece, son 5 ayda, büyüme yaklaşık yarım milyon Twitter takipçisi oldu.  Bu, BabyDoge’un yakın zamanda ulaştığı tek dönüm noktası değil. Kriptoarena.com olarak da bildirdiğimiz gibi, bu haftanın başlarında dolaşımdaki BabyDoge arzının sayısı nihayet CoinMarketCap tarafından doğrulandı.  Ayrıca, BabyDoge sahibi sayısı tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 1.550.000 adrese ulaştı . Meme token’in fiyatı son 24 saat içinde yüzde 9,6 düşüş göstererek 0,000000001096 dolar seviyelerinden işlem görmeye devam ediyor.

Son 24 saatte toplam 110.830.578 SHIB tokeni yakıldı ve 13 işlem yapıldı. Shib yakım web sitesine göre, yakımların oranı da bu zaman diliminde yaklaşık yüzde158,24 arttı. Shiba Inu, 15 Haziran’da gün içi en düşük seviye olan 0.000075 dolara ulaştıktan sonra en son Ağustos 2021’de görülen bir fiyat aralığına geri döndü. SHIB, mevcut kripto piyasası düşüşüne paralel olarak son 24 saatte yaklaşık yüzde 8 düşüşle 0,00000749 dolar seviyelerinden işlem görmeye devam ediyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynak u.today
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku