Bu Altcoin Rallide! Yükseliş Devam Edecek mi?

54

ABD Merkez Bankası’nın faiz oranlarını 75 baz puan artırması sonrasında altcoin projesi TRON (TRX) fiyat seviyelerinde yüzde 21’in üzerinde bir artış gösterdi. Bu arada, TRON blockchain’in varlık yönetimi grubu olan Crypto finansın desteğini de kazandığı belirtiliyor.

USDD yeniden sabitine ulaşıp koruyabilecek mi?

TRON blockchain ekosisteminin yerel tokeni TRX’i, diğer büyük kripto para birimleri ile korelasyonla düştüğü için düşüşlerle dolu bir hafta kaydetti. Bununla birlikte, fiyat seviyelerindeki son dalgalanma, altcoin projesinin son yaşadığı düşüşlerden kurtulmasına yardımcı olduğu bildiriliyor. TRX fiyatları son 7 günde yaklaşık yüzde 23 düşüş yaşadı. Şu anda ise, son 24 saatte yüzde 21,16 artışla ortalama 0.06019 dolar fiyat seviyesinden işlem görmeye devam ediyor.

Kriptoarena.com olarak bildirdiğimiz gibi; TRON blockchain ekosisteminin yerel tokeni Trx’in fiyatlardaki düşüşünün ana nedenlerinden biri olarak, TRON’un stablecoin projesinin sabitini kaybetmesi olduğu açıklanıyor. Şu an ise yüzde 0,73 artış ile USDD fiyat seviyesi 0.97’dan işlem görüyor. Stablecoin, son 24 saat içindeki yaşadığı bu iyileşme ile sabitine dönebileceği belirtiliyor. USDD stablecoini, 15 Haziran 2022 tarihinde 0.96 dolar fiyat seviyesinde işlem görmeye devam etti. Bu arada, TRON stablecoin’in piyasa sirkülasyonu 723,3 milyon iken, piyasa değerinin 707,2 milyon dolara düştüğü belirtiliyor.

Bu Altcoin Rallide! Yükseliş Devam Edecek mi?

Bununla birlikte, TRON blockchain ekibinin son düşüşlere karşı birden çok önlem aldığı belirtiliyor. TRON Başkanı Justin Sun, Binance kripto para borsasından 2,5 milyar TRX token’ini çekme planını duyurdu. Geri çekilen token’ların değerinin yaklaşık olarak 125 milyon doları bulduğu açıklanıyor. Bu durum sonrasında, TRX’in 24 saatlik hacminin de yaklaşık yüzde 70 oranında artarak 2,6 milyar dolara ulaştığı belirtiliyor.

Altcoin projesini desteklemek adına kripto para finansmanı

TRON, token’larına daha fazla istikrar ve küresel büyüme sağlamak amacıyla Crypto Finance ile el ele verdiklerini duyurdu. Sürüm, gelecekte daha fazla TRON blockchain ekosistemine daha fazla token ekleneceğini belirtti. Bu işbirliği sonucunda ağa farklı erişim sağlanacağı bildiriliyor.

Crypto Finance’in, en yüksek dereceli donanım güvenlik modüllerine dayalı, gözetimsiz depolama tesisi olacağı açıklanıyor. TRON, tam anlamıyla uyumlu ve düzenlenmiş bir saklama hizmeti alacağı belirtiliyor. Bu arada, İsviçre Finansal Piyasa Denetleme Kurumu (FINMA) tarafından bankalara ve farklı finansal hizmet sağlayıcılarına likidite sağlamalarına yardımcı olacak 7/24 destek alacağı da bildiriliyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynak coingape
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku