Analistten Kritik Uyarı: TRON (TRX) ve 3 Altcoin İvme Kaybedebilir!

56
Yakından takip edilen bir analist, geçen hafta iyi performans gösteren bir dizi altcoin hakkında uyarılarda bulundu, Kripto para piyasası, yatay yönde hareket etmeye devam ediyor.

 

Analist, TRON (TRX) ve STEPN (GMT) için bazı risklere dikat çekti

Piyasada Guy olarak bilinen analist , yeni bir güncellemede 2.03 milyon abonesine akıllı sözleşme platformu TRON’un (TRX) merkeziyetsiz stablecoin projesinin beklenen ilgiyi görmemesinin arından fiyatın durgun kaldığını belirtti.  Analist, ”Terra’nın UST’sine benzer bir stablecoin ve yakma mekanizmasına sahip olacak olan USDD stablecoin’in yakında piyasaya sürülmesi altcoin TRON için beklenen etkiyi yapmadı. TRX, uzun vadeli bir yükseliş trendinde ancak kısa vadede düşüş eğiliminde.” ifadesini kullandı.

Analistin listesindeki diğer altcoin STEPN (GMT). Analist, GMT’nin rallisine devam etme şansı olduğunu, ancak kripto piyasasında meydana gelen düşüşünün fiyatı etkileyeceğini söylüyor. Analist, “STEPN’e gelince, GMT, daha fazla yatırımcının erişimine açık hale getiren Coinbase ve Gemini listelemeelri sayesinde yükselişini sürdürüyor.  STEPN uygulamasının katlanarak benimsenmesi de kesinlikle katkıda bulunuyor. GMT, tüm zamanların en yüksek seviyelerini kırmaya çalıştığında yardımcı olacak mevcut seviyelerin etrafında sağlam bir destek bölgesi oluşturuyor. Bu bölgenin altına inersek GMT’nin yüzde 30’dan fazla değer kaybetmesini bekleyebiliriz.” açıklamasını yaptı.

 

Bu altcoin, regülasyondan olumsuz etkilenebilir

Analist ayrıca, sürpriz bir Binance listelemesinden sonra kripto kredi platformu Nexo’ya dikkat çekiyor. Guy, projede nihai olarak yükselişe geçse de, Nexo gibi şirketlere yönelik yaklaşan düzenlemelerin ne kadar ileri gidebileceğine ve altcoin projesine bir sınır getirebileceği konusunda uyarıyor. Analiste göre,  Nexo, uzun vadeli çok güçlü bir yükseliş trendinde, ancak kripto paranızdan faiz kazanmanıza izin veren uygulamalarda görmeye başladığımız baskılar göz önüne alındığında, Nexo risk altında olabilir.  Son olarak Guy, kurumsal kullanıma hazır bir Blockchain protokolü olmayı amaçlayan XinFin XDC hakkında yatırımcıları uyarıyor.
Analist, borsalar aracılığıyla XDC’ye sınırlı erişimin ve genel olarak aşağı yönlü bir kripto piyasasının altcoin için sorun yaratabileceği konusunda uyarıyor. Daha fazla altcoin haberi için KriptoArena.com adresini takip edebilirsiniz.  Yatırımcılar, altsezon beklerken, uzmanlar bunun gerçekleşmesi için Bitcoin boğa koşusuna işaret ediyor.

 

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!
Kaynak Dailyhodl.com
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku