Bu Altcoin, 2 Kardeşi “İşsizden Milyonere” Dönüştürdü!

0 43

Bir gün uyandığınızda kendinizi bir milyoner olarak bulduğunuzu hayal edebilir misiniz? Bu, New York, Westchester’daki iki kardeşin Shiba Inu (SHIB) altcoin projesine yaptıkları yatırımın karşılığını aldıklarını keşfettiklerinde başlarına geldi.

Düğün fotoğrafçısı olarak başlayıp milyonere dönüştüler!

James ve Tommy kardeşler, pandemiye ve dolayısıyla sosyal mesafeye kadar kendileri için mükemmel şekilde ilerleyen düğün fotoğrafçılığı ile uğraşıyorlardı. Kardeşler, yılda 30 ila 40 düğün töreninden sadece sekizini filme aldı. Soyadlarını açıklamak istemeyen bu kardeşler, CNN’e unutulmaya başladıklarını ve hükümetin teşvik kontrollerinin, yaşamlarını sürdürebilmeleri için yeterli olmadığını söylediler.

Kripto para birimlerinde son aylarda patlama oldu. Pek çok altcoin fazlasıyla değişkenlik gösterse de birçoğunun fiyatı fahiş yüzdelerle arttı. James ve Tommy bu pazara bahis yapmaya karar verdiler ve her biri Shiba Inu (SHIB) olarak bilinen kripto para biriminde 200 dolarlık (yaklaşık 3,988,46 Meksika pesosu) yatırım yaptı. Daha sonra, aile üyelerini küçük bir yatırım yapmaya davet ettiler ve anne ve kız kardeşleri şüpheci olsalar da her biri kripto paraya 100er dolar (yaklaşık 1.994.23 Meksika pesosu) koydular, bir hafta sonra kripto yüzde 300 yükseldi ve 100 dolar yatırmaya karar verdiler.

Yaptıkları altcoin yatırımı çok kısa sürede binlerce katına çıktı

Onlar düğün fotoğrafçılığına devam ederlerken kripto para birimi yükselmeye devam etti ve 100 bin dolara (yaklaşık 1.994.231 Meksika pesosu) ulaşan yatırımlarına dikkat etmeye başladılar. Yüz bin doları 700 bin dolar takip etti ve bir günden diğerine yatırımları zaten milyon dolarlardaydı. CNN Business’ın aktardığına göre, aile grubunun ilk bahsi 7,900 idi ve şu anda 9 milyon dolar değerinde.

Shiba Inu nedir? Elbette bu bir köpek cinsidir, ancak günümüzün kripto dünyasında Shiba Inu, Dogecoin ve Shiba Inu coin gibi bazı altcoin projelerinin logosu haline geldi. Kardeşlerin yatırım yaptığı altcoin olan Shiba Inu, Dogecoin’e bir alay olarak Ağustos 2020’de çıkmıştı, ancak son 30 günde sermaye değeri yüzde 11 bin arttı.

Kaynak Entrepreneur.com
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku