Binance, Dogecoin Katili Olan Altcoin SHIB’i Listeliyor!

0 36

Dünyanın en büyük borsası Binance, SHIB tokenini Innovation Zone’da listeledikten sonra Shiba-Inu tabanlı vadeli işlem sözleşmelerini başlatmak üzere olduğunu bildirdi. Kripto borsası Binance, Dogecoin (DOGE)’den ilham alan bu tokene dayanan vadeli işlemlerin yaklaşan lansmanını duyurdu.

Shiba-Inu token, Binance listelemesinde yüzde 113 arttı

Shiba-Inu, CoinMarketCap’te 19. sırada yer alan bir ERC-20 kripto para birimidir. Bugün erken saatlerde Binance, Dogecoin (DOGE)’den ilham alan bu kripto parayı Innovation Zone’da listelediğini duyurdu. Bugün SHIB, BUSD ve USDT stablecoin’leri ile Binance’de işlem görmeye başladı.

Dogecoin Katili Altcoin, SHIB ile tanışın!

Shiba Inu, deneysel merkezi olmayan SHIB’in topluluğu tarafından Dogecoin modelinde yapılan bir meme para birimidir. Elon Musk‘ın en sevdiği kripto para biriminden daha iyi performans göstermeyi planladıkları için bu parayı Dogecoin Katili olarak adlandırdılar.

SHIB, topluluğun ShibaSwap borsasında listelenecek ilk kripto para birimidir. Ayrıca kullanıcılara teşvik alma şansı verileceği bildirildi. CoinMarketCap’e göre Binance, bu meme coini listeledikten sonra SHIB’in fiyatı yüzde 113’ün üzerinde yükseldi ve bir saat önce tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 0.000029 dolara ulaştı.

Binance’de SHIB tabanlı vadeli işlemler

Kripto paranın ticareti başladıktan sonra Binance, Shuba-Inu tabanlı vadeli işlem sözleşmelerinin de başlatılacağına dair bir Twitter duyurusu yaptı. 25x kaldıraç ile her biri 1.000 SHIB değerinde USDT marjlı kalıcı sözleşmeler yapılacak.

 

Kaynak U.today
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku