Cardano Kurucusundan Elon Musk’a Dogecoin Tavsiyeleri

0 53

Blockchain platformu Cardano’nun kurucusu ve Input Output Global’in (IOG) CEO’su Charles Hoskinson, Tesla’nın CEO’su Elon Musk’a meme kripto para Dogecoin (DOGE)’i sıfırdan nasıl düzeltebileceğine dair bazı önerilerde bulunuyor. Yeni bir videoda Hoskinson, Musk’a ve geliştirici ekibine, teknoloji milyarderinin Dogecoin’i yeniden inşa etme konusunda gerçekten ciddiyse bir dizi araştırma makalesine bakmalarını öneriyor.

Hoskinson, Dogecoin (DOGE)’in tüm akıllı sözleşme modelini yeniden tasarladı

Hoskinson’a göre, daha önce yapılan araştırmalar Elon Musk’ın Dogecoin (DOGE)’i elden geçirmesine ve beşinci en büyük kripto paraya güç veren teknolojiyi geliştirmesine yardımcı olabilir.

Sadece birkaç kolay adım ile işte gidiyorsunuz: bir, iki, üç, dört, beş, altı, yedi, sekiz, dokuz, on, on bir. Sizler [yarışlara] gidiyorsunuz, koşuyorsunuz ve Dogecoin (DOGE)’i piyaadaki herkes için daha iyi hale getiriyorsunuz. 10.000 TPS (saniyede işlem). Biraz kuantum direnci elde edersiniz. Bunun sonucunda ihtiyaçlarınızı ve isteklerinizi karşılayacak bir ağ yığını bulabileceksiniz.

Charles Hoskinson: Programlanabilirliğe sahip olacaksınız, bir de buna bakın’!

Yeni ortaya çıkan akıllı sözleşme platformu Cardano’yu (ADA) oluşturan Input Output Global’in (IOG) CEO’su Charles Hoskinson, Blockchain projesinin milyonlarca insana değil, dünya çapında bir milyar insana hizmet veren bir ekosisteme sahip olmak istediğini belirtti. Hoskinson şu anda Cardano için tüm akıllı sözleşme modelini yeniden tasarladı.  Hoskinson dünya nüfusunun büyük bir bölümüne hizmet vermeyi hedeflediğini belirterek, ayrıca Dogecoin (DOGE)’in kullanım durumlarını büyük ölçüde genişletecek yeni özellikler geliştirmeyi de içeren önerilerine şunları ekledi:

Programlanabilirliğe sahip olacaksınız. Bir de buna bakın. Sonunda DOGE üzerinde akıllı sözleşmeler yapabilir ve Dogecoin ile ilgili uygulamalara sahip olabilirsiniz. Benim için Blockchain’e ihtiyacın yok. Peki ya bu nasıl olacak? Side chain alırsınız. Küçük yatırımcılar için harika şeyler elde edersiniz. Ve sonra, tabii ki, çok daha makul bir zorluk sistemine, yeniden hedefleme sistemine sahip olacaksınız ve artık ASIC (uygulamaya özel entegre devre) dirençlisiniz.

Hoskinson’ın Musk’a tavsiyeleri, Tesla CEO’sunun Dogecoin (DOGE)’in oldukça rekabetçi bir ödeme alanında nasıl başarılı olabileceği konusundaki düşüncelerini paylaşmasının ardından geldi. Hoskinson konuya ilişkin olarak şu açıklamada bulundu:

İdeal olan, Dogecoin blok süresini 10X hızlandırması, blok boyutunu 10X artırması ve ücreti 100X düşürmesidir. Sonra çok kolay kazanırsınız.

Kaynak Dailyhodl.com
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku